Pas divorcit, Kim Kardashian vazhdon e pa shqetësuar me projektet e saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pavarësisht dramës së divorcit me bashkëshortin Kanye West, Kim Kardashian është shumë e përqendruar me projektet e saj.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka realizuar një set fotografik për promovimin e linjës së saj KKW Fragrance.

40-vjeçarja shfaqet me një veshje të artë nga LaQuan Smith që theksoi linjat e saj teksa pozonte pranë një zemre gjigande prej ari.

Parfumet e saj të reja për Shën Valentin do të jenë në formë zemre dhe vijnë në tre ngjyra. Përsa i përket jetës personale, Kim po përballet me ndarjen nga reperi me të cilin ka katër fëmijë.

Kardashian dhe West kanë jetuar të ndarë prej disa kohësh, ndërsa tashmë raportohet se nuk kishin asnjë mundësi tjetër pasi gjërat ishin bërë kaq toksike. Divorci vjen në një kohë pasi martesa e tyre u zhyt në krizë vitin e kaluar.

Kim dhe Kanye nuk kishin asnjë mundësi tjetër përveçse të jetonin të ndarë sepse komunikimi mes tyre ishte bërë kaq toksik. Ata donin të rigjenin një mënyrë për t’u marrë vesh kur kaluan kohë së bashku. Por arritën në pikën ku grindjet u kthyen në përplasje të mëdha dhe meqenëse asnjëri nuk dëshironte që fëmijët të ekspozoheshin ata qëndruan larg“, tha një burim për Us Weekly.

l.m/Fjala.al

 


Të fundit

Milan rikthehet në Champions League, Verona ‘djeg’ Napolin dhe shpëton Juven (Rezultatet)

Teksa lufta për titull dhe ajo për mbijetesë ishte mbyllur, në javën e fundit ishte në lojës Champions League,...

Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36-vjeçarit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së 36 vjeçarit O.V, por fatmirësisht...

Ky ishull në Greqi ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj për të jetuar atje

Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi juaj: një ishull idilik grek...

1 mln injektime deri në qershor/ Mbi 4 mijë vaksinime sot, më shumë se 716 mijë nga fillimi i fushatës

Ka shkuar në më shumë se 717 mijë numri i vaksinimeve të kryera në vend kundër pandemisë së koronavirusit. Nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh”...

Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që u shpallën fitues në Eurovizion...

Lajme të tjera

Web TV