“Do t’ju djeg të gjithëve”/ Serbja kërcënon fuqishëm: Shqiptarëve do ju presim kokat!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Opinioni malazez dhe ai shqiptar në Mal të Zi janë ndjerë të tronditur pas shfaqjes së një videoje në rrjetet sociale, ku një shtetase e quajtur Natalija Nileviç, me flamurin serb në sfond, kërcënon t’u presë fytin shqiptarëve dhe malazezëve.

Kujtojmë se në Mal të Zi prej muajsh ka nëj situatë të tensionuar entike, sidomos me elementit pro-serb dhe atij anti-serb të Malit të Zi.

Të fundit

Del në shitje vendstrehimi perfekt për t’u mbrojtur nga Covid-19

Një bunker nëntokësor që ishte parashikuar të kthehej në një vendstrehim për qeverinë britanike nëse do të sulmohej me...

“Ti je lesbike”,  Enca Haxhia surprizon me përgjigjen: Meshkujt ta shpifin

Ndjekësit e saj i kanë treguar thashethemet që kanë dëgjuar për të, dhe këngëtarja tregoi nëse ishin të vërteta apo jo. Këngëtarja Enca Haxhia ka...

E rëndë/ Burri tenton të mbytet në det pasi u infektua me COVID-19

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Greqi, ku një burrë në gjendje të rënduar psikologjike ka tentuar që t’i japë fund jetës...

Sërish shifër rekord infektimesh, 15 persona humbin jetën nga Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri është shënuar sërish një shifër rekord infektimesh. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve...

E rëndë/ 19-vjeçari theret në mes të kryeqytetit shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Prishtinës këtë të premte. Një 19-vjeçar shqiptar është therur me thikë nga persona të paidentifikuar. Mediat kosovare...

Lajme të tjera

Web TV