Policja shqiptare provokon me foton +18/ Në mes të borës gjysmë e zhveshur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policja kosovare, Linda Aliu njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Pavarësisht motit të ftohtë, ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica.

Ajo shihet në një ambient me borë, e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah trupin e saj.

Në mes të borës e veshur me bikini, policja shqiptare provokon me foton s*ksi nga Brezovica (FOTO)

 

Polices kosovare i ka kushtuar një artikull edhe revista britanike Express.co.uk. në foton që ka pozuar me armën e zjarrit.

foto_2.jpg

Ajo ka thënë më herët se profesioni i polices ka qenë ëndrra e saj dhe e bën me shumë pasion.

foto_1.png

 

foto_3.png

foto_4.png

Të fundit

Emocionuese/ Në sallën e gjyqit i bën zemër bashkëshortes

  Alexei Navalny u dënua me 3 vite  e gjysmë burg pas mashtrimit fiskal të pretenduar në vitin 2014, me...

Kadastra shqiptare publikon listën e qytetarëve që do të pajisen me Certifikatë Pronësie

  Kadastra Shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm për kompensimin financiar të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, për sipërfaqet takuese. Pronarët do të...

“Na bllokonin buxhetin e bashkisë”/ Veliaj në takim me komunitetin çam: PDIU dhe LSI e shohin pushtetin si plaçkë

Kreu i Bashkisë së Tiranës, njëherësh drejtues politik i PS në këtë qark, Erion Veliaj, zhvilloi sot një takim me banorë të komunitetit çam...

“Më kapi me thonj nga brinjët e më ngriti në peshë”/ 16-vjeçari denoncon babanë pas dhunës barbare

Një 53-vjeçar ka përfunduar në gjyq, pas denoncimit që djali i tij i mitur ka bërë si pasojë e dhunës që është ushtruar ndaj...

“Ju e dini që nuk më pëlqen përqafimi”/ Publikohet video e fundit e Maradonës pak para se të ndërronte jetë

Ndarja nga jeta e Diego Armando Maradonës është shoqëruar me polemika të shumta. Më 24 nëntor, pak para se të marrë frymën e fundit, Maradona...

Lajme të tjera

Web TV