Prezantuesja e re e Përputhen ‘kapet’ menjëherë me Ledjanën, ja çfarë i tha

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në puntatën e sotme ishte Antonela ajo që drejtoi emisionin Për’puthen, pasi moderatorja Bora Zemani vazhdon të jetë e infektuar me Covid-19.

Hyrja e saj ka nisur me batuta dhe me kunja drejt Ledjanës, me të cilën ka pasur përplasje, për shkak të pëlqimit të përbashkët që kanë ndaj Mevlanit.

“Si ndihesh për faktin që jemi përballë dhe mund të jap të drejtën e fjalës ose jo”? tha Antonela.

Ledjana është përgjigjur menjëherë duke i thënë se të drejtën e fjalës ia kanë dhënë gjithmonë prezantueset e tjera.

Ndërkohë, opinionisti i emisionit Arjan Konomi ndërhyri duke i thënë Antonelës së sot ka mundësinë për të marrë hak.

Të fundit

“Se më deshi…”/ Pasi mbaroi takimi, degjeneron biseda mes Naimit dhe Linditës

Naumi ka përdorur fjalor fyes me Linditën dhe e ka ofenduar keq pasi braktisi takimin. Lindita po i kërkonte llogari...

Balla nga Elbasani: Edi Rama ka nevojë për mbështetjen e të rinjve për të mos e lënë Shqipërinë të rikthehet në duart e Ilirit...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e Elbasanit, ku u ndal tek arsimi profesional në këtë qark. Gjatë fjalës...

Humb kontrollin dhe del nga rruga, digjet totalisht makina në aksin Cërrik-Gramsh

Një automjet që po udhëtonte në aksin Cërrik-Gramsh ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Ngjarja ka ndodhur pranë digës së liqenit, ndërsa automjeti...

Arrestohet mësuesja/ Kryente marrëdhënie intime me nxënësin kur burri flinte në dhomën tjetër

Një mësuese e fëmijëve me nevoja të veçanta është arrestuar pasi akuzohet se i ka dhënë drogë e pije alkoolike një adoleshenti të virgjër,...

22-vjeçarja torturohet për vdekje nga çifti rus, pas pengmarrjes së dështuar në Moskë

Një çift që lidhën e torturuan një vajzë të re, para se ta mbysnin dhe të fshehnin trupin e saj në një valixhe, janë...

Lajme të tjera

Web TV