“Shën Valentin i rrallë”/ Rama publikon videon mahnitëse nga Tirana

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

40-vjeçari në Kosovë kanos komisioneren: “T’i thyej dhëmbët, pasha fëmijët që kam”

Gjatë ditës së sotme, policia ka pranuar një informacion për një rast kanosjeje ndaj një zyrtareje në qendrën e...

Humbja e parakohshme e Ilir Adilit/ AK-INVEST siguron qytetarët: Do të vijojmë të jemi institucioni financiar model

Kompania e njohur AK-INVEST, u trondit nga humbja e themeluesit dhe njëkohësisht një nga sipërmarrësit më të guximshëm, vizionar dhe inovator në vend, Ilir...

E rëndë/ Gjendet një person i mbytur në liqenin e Pogradecit

Një person është gjendur i mbytur në liqenin e Pogradecit. Trupi i pajetë është transportuar në morg. Policia e Pogradecit ka mbërritur menjëherë në vendin...

Covid-19/ Shifrat nuk njohin ulje, mbi 1000 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

Vendi ynë vijon të regjistrojë shifra të larta nga COVID-19. 1088 raste dhe 12 viktima janë shënuar së fundmi në gjithë vendin. Në total u...

Lëvizte me makinë në sens të kundërt në rrugën Tiranë-Elbasan, policia arreston “të çmendurin” (Video)

Një person që udhëtonte në sens të kundërt në rrugën Tiranë-Elbasan është ndaluar nga policia ditën e sotme. Efektivët kanë bërë të mundur parandalimin e...

Lajme të tjera

Web TV