Juli reagon pas debatit me Sindin: Mbylla sytë se po më ngordhnin neuronet nga…

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Juli reagon pas debatit me Sindin: Mbylla sytë se po më ngordhnin neuronet nga…

Pas debat me Sindin ka reaguar edhe vetë Juli. Ai ka zgjedhur të komentojë në një video në Instagram...

Askush nuk e dinte, Rovena Stefa zbulon “sherrin” me këngëtaren shqiptare

Nuk e dinim, por këngëtarja Rovena Stefa vendosi të na e tregojë vetë që ajo dhe Elhaida Dani nuk flasin. Stefa u rrëfye pa dorashka...

Rama: PS do dalë e vetme në zgjedhje, Meta i ka humbur marrëdhëniet me trutë e kokës

Kryeministri Edi Rama foli për media pas mbledhjes së shtabit elektoral të Partisë Socialiste. I pyetur për koalicionet parazgjedhore, Rama tha se PS e...

Pandemia lë shqiptarët ‘beqarë’/ Ulje e ndjeshme e celebrimeve për 2020-ën

Pandemia, që ra papritur në gjithë botën e Shqipëri ka ndryshuar shumë plane, po ashtu dhe shumë tregues demografikë në vend. Karantina që zgjati nga...

Dialogu Kosovë-Serbi/ Historiani serb: Vuçiç nuk do ta njohë kurrë Kosovën!

Historiani serb Milan Protiq deklaron se Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, nuk do ta njohë kurrë Kosovën. Ata që mendojnë se kjo do të...

Lajme të tjera

Web TV