Marjana Kondi feston ditëlindjen, kryeministri i bën dhuratën simbolike (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme, aktorja e mirënjohur Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta, por ajo që i ka tërhequr vëmendjen ka qenë surpriza e kryeministrit Edi Rama.

Ka qenë vetë Marjana që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, duke e falenderuar dhe shprehur mirënjohjen.

“Mirënjohje dhe falenderime Z.Kryeminister qe ne diten time te lindjes 60-ta ,te me respektoj me nje dhurate simbolike si shenje vleresimi per kontributin tim ne skene dhe ne kinematografi Edi Rama”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Të fundit

Marjana Kondi feston ditëlindjen, kryeministri i bën dhuratën simbolike (Foto)

Ditën e sotme, aktorja e mirënjohur Marjana Kondi feston 60-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime dhe dhurata të...

Rakacolli për vdekjen nga Covid të 17-vjeçarit dhe nënës shtatzënë: As ata e as mjekët nuk ia dolën, shpëtuam foshnjen 

Ajo tha se fatkeqësisht as mjekët, por dhe as ata vetë nuk ia dolën ta mposhtnin virusin, teksa thotë se sistemi shëndetësor është i...

Vëzhgimi i GADC: Rindërtimi, 40% e të anketuarëve shprehen se ka pasur vonesa gjatë procesit

• Rindërtimi, vëzhgimi i shoqërisë civile (GADC): 95.8% e familjeve në Sukth dhe Katundi Ri nuk kanë mundur të përdorin aplikacionin “Shtëpia ime”, por...

Deputeti shkel ligjin, lajmëron se javën tjetër fillojnë mbrëmjet muzikore: Të sakrifikojmë për bukën e fëmijëve

Gjatë pandemisë të gjithë artistët stopuan punën e tyre me urdhër të qeverisë për të parandaluar grumbullimin e personave. Të shumtë kanë qenë ata...

Situata e COVID-19/ Shifra të larta infektimesh, humbin jetën 15 persona në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19, vendosni maskën mbrojtëse në...

Lajme të tjera

Web TV