Bllokimi i punës në aeroportin e Rinasit/ Rama: Është vepër penale dhe ndëshkohet ligjërisht

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka reagua pas bllokimit të punës në aeroportin e Rinasit.

‘Bojkotimi i punës për kontrollin ajror është vepër penale dhe ndëshkohet ligjërisht!’- shkruan kreu i qeverisë.

Të fundit

Bllokimi i punës në aeroportin e Rinasit/ Rama: Është vepër penale dhe ndëshkohet ligjërisht

Kryeministri Edi Rama ka reagua pas bllokimit të punës në aeroportin e Rinasit. 'Bojkotimi i punës për kontrollin ajror është...

“Ky është grusht shteti”/ Balluku flet nga Rinasi: Pezullimi i fluturimeve, organizim i mirëfilltë politik

Nga Aeroporti i Rinasit, Belinda Balluku tha se qeveria shqiptare nuk ka asnjë lidhje financiare me kompaninë AlbControl, punonjësit e së cilës janë në...

Burri i hallës abuzoi me vajzën e mitur/ E ëma e tronditur: Nëse nuk futet në burg do ta vras vetë (Foto)

Mamaja e një 19-vjeçareje, Vjoleta Koroni, ishte sot e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, për të treguar se si vajza e...

Shoferi i çmendur i futet kundravajtje autostradës Elbasan-Tiranë, tmerrohen qytetarët

Dhjetëra qytetarë kanë denoncuar në polici një shofer i cili po udhëtonte në sens të kundërt në autostradën Elbasan Tiranë. Ai ka rrezikuar jetën e...

Shpërthen anija iraniane në Detin e Kuq, akuza ndaj Izraelit

Një anije iraniane e përdorur nga Trupat e Gardës së Republikës Islamike (IRGC) është dëmtuar nga një shpërthim në Detin e Kuq, në brigjet...

Lajme të tjera

Web TV