Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë/ I riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kavajës në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, identiteti i të cilëve nuk është bërë ende me dije.

Sipas informacioneve të para i riu, i cili ka qenë së bashku me një vajzë ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe si pasojë e shpejtësisë së lartë ka goditur një makinë të parkuar aty pranë.

Fjala.al ka siguruar pamje ekskluzive, ku duket i riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur nga fytyra.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave. Ndërkohë dy të aksidentuarit janë dërguar menjëherë me ambulancë për të marrë ndihmën e parë, pasi gjendja e tyre dukej e rënduar.

“Më datë 07.04.2021, rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, shtetasi L. B., 21 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është  përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia

 

 

Të fundit

Rama thirrje kontrollorëve të Rinasit: Kush nuk kthehet nesër në punë, s’ka më vend në Albcontrol

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje kontrollorëve të trakut ajror që të ndahen nga organizatorët e grevës që...

Pamje të rënda nga aksidenti në Tiranë/ I riu i shtrirë në tokë dhe i gjakosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kavajës në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, identiteti i...

I pret pas 28 vjetësh/ Gruaja me thonjtë më të gjatë në botë i jep fund rekordit (fotot)

Ayanna Williams ka fituar rekordin botëror Guinness për thonjtë më të gjatë në botë, por së fundmi i ka dhënë fund ëndrrës duke i...

Balla: Vota e demokratëve të Elbasanit nuk e shpëton dot varkën e mbytur të Lulit

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanin, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e rajonit numër 2 në Elbasan. Në hyrje të...

Ja si reagojnë shenjat e horoskopit kur janë me nerva

Dashi: Dashi është një shenjë impulsive dhe kur ështe në humor të keq e ka shumë të vështirë që të kontrollojë agresivitetin e tij....

Lajme të tjera

Web TV