“Nuk më bën artiste ai”/ Albërije Hadërgjonaj rrëfen konfliktin me Ardit Gjebrean

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar më shumë rreth përplasjes së saj nga Ardit Gjebreas. Më parë, Albërija ka tregtuar se arsyeja përse nuk flet më me moderatorin lidhet mbi mënyrën e votimit tek ‘Kënga Magjike’.

“U çuditën të gjithë njerëzit kur kënga ime nuk hyri në finale. E kam thënë edhe tek “Kënga Magjike”, Arditit i ka ngelur hatri, patëm një përplasje. Ndoshta atij nuk i pëlqeu por mua nuk më bën artiste as Ardit Gjebrea dhe asnjë njeri në botë. Mua më ka dhënë Zoti një talent dhe kam punuar fort.

Unë nuk jam servile, mua nuk më bëhet vonë për askënd në botë. Unë jam Albërije Hadërgjonaj dhe kërkoj drejtësi.”, u shpreh ajo.


Të fundit

Dramat e njëpasnjëshme të Liljana Bozos/ E ndjera i shkoi tek varri të birit që ia vrau makina

Vrasja e Liljana Bozo (Kryemadhi) tronditi opinionin publik! Bashkëshorti i saj, një ish-polic, Koço Bozo e vrau teksa kishin...

Video/ 22-vjeçari donte ta përdhunonte, publikohet videoja kur e reja ndiqet në hyrje të shtëpisë

Një ngjarje e denoncuar gushtin e kaluar nga një 22-vjeçare në Neo Kosmos Greqi për të tentativë përdhunimi është rikthyer në qendër të vëmendjes...

Policia e ndoqi me helikopter, arrestohet 30-vjeçari vlonjat me 4 milionë euro kanabis

Policia Shqiptare në bashkëpunim me FRONTEX-in dhe Guarda di Finanzia-n italiane kanë goditur një rast të trafikimit të lëndëve narkotike. Gomonia u ndoq me helikopter...

Qindra trupa viktimash nga Covid-19 vazhdojnë të mbahen në “kamionë frigorifer” 

Trupat e deri në 750 viktimave nga Covid-19 janë ende duke u ruajtur në kamionë frigoriferë në New York City, një vit pasi qyteti...

Këshilli i BE nxjerr dokumentin për Shqipërinë: Të hapen sa më shpejt negociatat!

Këshilli i Bashkimit Europian i ka dërguar një letër pune në datën 5 maj delegacioneve të vendeve të BE. Letra është dërguar para mbledhjes...

Lajme të tjera

Web TV