Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme.

“Pa koment”, shkruan ai krahas fotove të publikuara.

Siç shihet edhe në fotot e postuara nga Rama në takimin e PS-së njerëzit mundohen të mbajnë distancë, ndërsa e kundërta ndodh gjatë takimeve të PD, ku elektorati shihet i grumbulluar, duke mos respektuar masat anti-Covid.

Rama ka kritikuar vazhdimisht takimet e PD-së, duke thënë se janë kthyer në vatra infeksioni për qytetarët.


Të fundit

“Kryqëzohet” Princ Charles pasi hoqi me qëllim Meghan Markle nga fotografia

Para pak ditësh, djali i Meghan Markle dhe Princit Harry, Archie festoi 2-vjetorin e lindjes. Vogëlushi mori mesazhe të...

Dinamo në kërkim te fitores ne Vorë, për rikthimin në Superiore

Dinamo Tirana pritet të jetë rikthimi i bujshëm ne Kategorinë Superiore. Ne orën 15:00 ekipi kryeqytetas do të luaje ndaj Vorës dhe neëse triumfon, rikthehet...

Një shqiptare gjendet e pajetë, dyshohet se është dhunuar

Një grua është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në fshatin Vragoli të Kosovës. Zëdhënësi i Policisë së Prishtinës Agron Borovci ka deklaruar...

Momenti i rënies së raketës kineze në Oqeanin Indian (Video)

Mëngjesin e kësaj të diele fatmirësisht mbetjet e raketës kineze që u kthye në një kërcënim për të gjithë një ditë ,më parë kanë...

Rama tregon dhuratën e veçantë që mori nga skuadra e zemrës për mandatin e tretë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ një dhuratë që ka marrë nga skuadra e tij e zemrës, Juventus, me...

Lajme të tjera

Web TV