“Për ty rri tre muaj, nuk shkoj tek gratë”, Iliazi bën deklaratën për Arbana Osmanin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Iliaz Laskaj, nga Selishta e Peshkopisë, ka rrëfyer hitorinë e tij pasi emri i tij u bë i njohur për bashkëjetesën me dy gra, Manushaqen dhe Anifen.

Në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifen, por duke qenë se ajo nuk bënte dot fëmijë, në vitin 2005 ai lidhi një kurorë të dytë me Manushaqen. Iliazi ka 7 fëmijë dhe pret që së shpejti të bëhet baba për herë të 8-të.

Ai tregon se dy gratë e tij nuk janë xheloze për njëra-tjetrën, dhe në rastet kur shkojnë nëpër dasma ata shkojnë të tre. Për Iliazin, të dyja gratë janë zonja shtëpie. Ato nuk kanë telefon, dhe nëse do të duan të komunikojnë me familjarët e tyre do të përdorin të tijin.

Iliazi komentoi edhe daljen e tij në televizor, kur tha se: “Unë ja futa me shaka, ajo e kishte fut në televizor. I thash 5 ditë me njërën 5 me tjetrën, ajo e kishte fut në televizor.”

Sonte, Iliazi ishte i ftuar në “Dua të të bëj të lumtur” me Arbana Osmanin, në puntatën e fundit të emisionit.

Në fillim, ai refuzoi të ulej duke thënë “Për Arbana Osmanin rri në këmbë 24 orë nuk ulem”.
“Je ylli i botës, na mban gjallë. S’po ulem, për ty rri në këmbë 24 orë, çfarë të kesh për të më thënë ma thuaj dhe përgjigjem në këmbë. Kam respekt për ty”, i tha Iliazi.

Arbana e pyeti nëse i bëhen xheloze gratë e prandaj nuk po ulej. “Për ty rri tre muaj nuk shkoj te gratë hiç”, iu përgjigj ai, duke shtuar se ishte shaka.


Të fundit

“Për ty rri tre muaj, nuk shkoj tek gratë”, Iliazi bën deklaratën për Arbana Osmanin

Iliaz Laskaj, nga Selishta e Peshkopisë, ka rrëfyer hitorinë e tij pasi emri i tij u bë i njohur...

Në dëborë mbi mushkë, Xhelal Mziu bëhet nostalgjik për fushatën

Drejtuesi politik i PD-së për qarkun e Dibrës për zgjedhjet e 25 Prillit, deputeti i zgjedhur për kuvendin e ri, Xhelal Mziu është bërë...

SHBA planifikon rikthimin e fluturimeve supersonike, ja kur do të nisin

SHBA planifikon që nga 2029 të rikthejë fluturimet supersonike. 15 avionë supersonikë do të blejë Amerika në zbatim të këtij plani. Fluturimet supersonike u mbyllën...

Hetuesit bien në gjurmët e grabitësit që mbyti 20-vjeçaren në Greqi

Hetimet për krimin në “Glyka Nera” ku u mbyt një 20-vjeçare në sy të foshnjës janë në zhvillim e sipër, ndërsa policia greke duket...

Burri grushton gruan pasi kërkoi të bënte pazar, 7-vjeçari nxit mamanë për të bërë denoncim

Mjaftonte shkaku më i vogël që një 33-vjeçar në Foggia të Italisë të lëshonte një breshëri grushtesh mbi bashkëshorten e tij. Ajo që e acaroi...

Lajme të tjera

Web TV