Gazeta Fjala, e hënë 7 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 7 qershor 2021

Dashi Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup mund t’ju vendosin në kontakt me shumë njerëz, miq të ngushtë dhe të njohur të rastësishëm. Një person...

Tronditet Shkodra, vëllai vret motrën (Emrat)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër këtë mbrëmje. Vëllai ka vrarë motrën e tij me thikë. Raportohet se shtetasi Fabian Vuka ka vrarë...

E ofenduan për fotot me bikini dhe format trupore, këngëtarja e famshme ka një mesazh për ndjekësit

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi disa fotografi të artistes me famë botërore, Camila Cabello, ku shfaqet e veshur me bikini, duke shëtitur...

Erdogan jep lajmin: Kemi vrarë udhëheqësin ushtarak kurd në bombardime

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan njoftoi sot se një anëtar i lartë i Partisë së Punëtorëve të Kurdistanit (PKK) ishte vrarë në një operacion...

Lajme të tjera

Web TV