Rrëfehet vajza e Michael Jackson: Jam përpjekur shumë herë të vetëvritem

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Paris Jackson u bashkua me mikeshën e saj Willow Smith në emisionin ” Red Red Talk” të Smith dhe ne mësuam se të ngjashme janë dy gratë e reja.

Jackson, 23, dhe Smith, 20, janë fëmijë të super yjeve (ikona muzikore Michael Jackson dhe aktorët Will Smith dhe Jada Pinkett Smith) dhe vajzat folën për të përbashkëtat e tyre në gjithçka, nga luftimet e shëndetit mendor në kërkimin e tyre për identitetet dhe tërheqja e tyre si për meshkujt ashtu edhe për femrat.

Jackson u bashkua me Smith në “Red Couch” dhe folën hapur për traumën e të qenit fëmijë të yjeve të mëdhenj botërorë.

“Unë përjetoj halucinacione audio ndonjëherë dhe paranoja të rënda”, tha Jackson, e cila tha se mban mend kur e shkelej nga paparacët që përpiqeshin të merrnin foto të babait të saj të ndjerë.

” Unë jam përpjekur kaq shumë herë (të bëj vetëvrasje) “, tha ajo.

Jackson nënshkroi një marrëveshje vitin e kaluar dhe debutoi me këngën e saj, “Let Down”.

Ajo tha se ka ndarë disa nga muzika e saj me nënën, Debbie Rowe, të cilën Jackson nuk e takoi derisa ishte 15 vjeç dhe me të cilën tani ka një miqësi “të ftohtë”.

“Gjithsesi ndjehem sikur babi im do të ishte krenar për mua”, përfundoi Jackson./MCN.tv

 


Të fundit

Rrëfehet vajza e Michael Jackson: Jam përpjekur shumë herë të vetëvritem

Paris Jackson u bashkua me mikeshën e saj Willow Smith në emisionin " Red Red Talk" të Smith dhe...

Po tani, përse nuk i hap kufijtë Greqia?

Greqia ishte të martën ndër vendet e para që dha dritën jeshile për futjen e Shqipërisë në listën e vendeve të sigurta, duke u...

Krimi që tronditi Greqinë/ 32 vjeçari pranon vrasjen e bashkëshortes

Policia greke ka njoftuar se 32- vjeçari i arrestuar, ka pranuar pasi është marrë në pyetje për 8 orë, se ka vrarë bashkëshorten e...

EMA thirrje BE-së: Përdorni të gjitha vaksinat që janë në dispozicion

Shtetet e Bashkimit Evropian duhet të përdorin të gjitha opsionet e vaksinave kundër koronavirusit që janë në dispozicion për të luftuar pandeminë, tha të...

Rihapet “Disneyland”, ja rregullat e reja për vizitorët e vegjël

Parku i njohur për fëmijë “Disneyland Paris” u hap për vizitorët këtë të enjte, pasi ishte i mbyllur për gati 8 muaj. Anëtarët e veshur...

Lajme të tjera

Web TV