test

Pasi konfirmuan lidhjen, këngëtarja shqiptare fotografohet me futbollistin spanjoll (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pak ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira pranoi lidhjen e saj me futbollistin spanjoll, Alberto Botia.

Ajo kishte vendosur që ta mbante sa më larg mediave marrëdhënien e saj, mirëpo së fundmi ndryshoi mendja dhe ja bëri “bam”.

Që prej momentin që Eleni konfirmoi thashethemet për lidhjen e saj me Botian paparacët i kanë ndjekur “këmba-këmbës”.

Së fundmi, ajo është fotografuar gjatë një shëtitjeje në Glyfada me partnerin.  Eleni shfaqej e veshur me të zeza plot hijeshi teksa ecnin së bashku në rrugët e Athinës, disa ditë pas thashethemeve se janë fejuar dhe po përgatiten për t’i dhënë fund beqarisë.

Të fundit

Ilir Meta konfirmon ndarjen nga Monika Kryemadhi: Është ish-bashkëshortja ime

Ish-presidenti Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘Çim Peka Live’ në SyriTv, ka bërë një deklaratë...

Të njohurat dhe të panjohura e paktit mes Rusisë dhe Koresë së Veriut

Presidenti rus Vladimir Putin dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thanë se partneriteti i ri strategjik mes dy vendeve shënon përparim,...

Zhvillimet në PD/ Gjekmarkaj: Të gjejmë modusin të mos përjashtojmë njëri-tjetrin

Nënkryetari i PD-së, Agron Gjekmarkaj, tha nga studio e “Open” në News24 se pas vendimit të Gjykatës së Apelit sot kemi vetëm një Parti...

“Hysaj ka bërë dje vetëm një gabim”, Josa analizon mbrojtjen

Trajneri i njohur, Mirel Josa ishte i ftuar në “Euro 24”, në News 24, në emisionin e drejtuar nga Trevisa Tufa, ku analizoi mbrojtjen...

E rëndë në Itali/ Punëtori shqiptar plagoset me thikë

Një ngjarje e rëndë është regjistrua në Itali në Via Mulino da Capo di Giulianova. Një 34-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë nga një...

Lajme të tjera

Web TV