Gwen Stefani i jep fund beqarisë, publikohen fotot nga dasma

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gwen Stefani dhe Blake Shelton kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Burime për Us Weekly konfirmojnë se çifti është martuar në Oklahoma. Lajmi i martesës së tyre vjen pas shumë muajsh që në media përflitej për një martesë.

Shelton dhe Stefani filluan të dilnin bashkë në vitin 2015, pasi u takuan në ambientet e NBC dhe pak pasi ishin divorcuar nga partnerët e tyre përkatës, Shelton nga Miranda Lambert dhe Stefani nga Gavin Rossdale. Që kur janë njohur, ata kanë bashkëpunuar në shumë këngë.

Shelton më parë ndau disa detaje të dasmës me USA Today, duke zbuluar se Stefani ishte duke bërë pjesën më të madhe të organizimit. Ndërsa Stefani rrëfeu në Late Night With Seth Meyers në prill se ata po planifikonin një festë private të vogël, ku të pranishëm do të ishin vetëm familjarët.

Shelton i propozoi Stefanit në tetor të vitit 2020 në fermën e tij. Edhe vetë këngëtarja e njohur ndau disa foto nga dasma.

 

 


Të fundit

Heqja e kamerave ‘spiune’, ministri Çuçi: Mesazh krimit të organizuar!

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka komentuar aksionin e Policisë së Shtetit për heqjen e kamerave të paligjshme të...

Akuzat lidhur me çështjen ‘McGonigal’, ministrja Ibrahimaj: Bëhet për zhurmë

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delinda Ibrahimaj u pyet dhe për akuzat e ngritura nga opozita për çështjen e ish zyrtarit të FBI-së, Charles...

Vdekja e nënës 30-vjeçare në maternitet/ Familjarët akuza mjekut: I ka bërë gjilpërë…

Disa orë pasi 30-vjeçarja M.V ndërroi jetë në ambientet e spitalit "Koço Gliozheni" 4 ditë pasi solli në jetën foshnjen e saj, familjarët e...

“Di shumë gjëra”/ Gazetarja i kthehet Oltës: Zoti nuk u kursye aspak për ty, përse po…

Këtë javë Olta Gixhari e ka zhvilluar lojën e saj me “kërcënime”. Siç nuk i ka hije një gruaje, aktorja gjatë gjithë kohës e...

Vrasja që tronditi vendin/ Flet djali i viktimës në Gramsh: Mos ma njollosni babain

Nipi i Xhevit Sinanit ka folur pas krimit të rëndë në Gramsh, ku i moshuari vrau gruan dhe vëllain e tij. Djali i viktimës, Shaqir...

Lajme të tjera

Web TV