“Shtëpia dukej si burg”, Kanye West i dedikon këngë Kim Kardashian pas ndarjes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kanye West u përlot në skenë gjatë lançimit të albumit të ri teksa po interpretonte një këngë që flet për divorcin me Kim Kardashian. Kënga me titull “Welcome to my life” flet rreth dy viteve të fundit të vështira, nga ndarja me yllin televiziv deri tek përpjekja e dështuar për t’u bërë President i SHBA-ve.

Në këngë, reperi e krahason shtëpinë e tij dhe Kim-it në Calabasas me burgun. “Thuaju atentatorëve që unë shpëtova nga Calabasas”, thotë reperi në tekst. Një burim është shprehur për gazetën The Sun se “është një këngë shumë e thellë, e trishtuar për Kanye dhe që reflekton për martesën me Kim”.

“Ai flet për fëmijët dhe e përmend që ajo merr gjithçka. Pasi këndoi këtë këngë, ai ndaloi për dy minuta dhe qau. Ishte vërtet e trishtë”. Reperi organizoi një festë për albumin e tij të dhjetë “Donda”, titull të cilin e ka vendosur në nder të nënës së ndjerë. Ai pritet të dalë në treg të premten.


Të fundit

Transportonin emigrantë të paligjshëm për 25 mijë paund, policia britanike shkatërron bandën shqiptare

Një bandë shqiptare kriminale e cila transportonte emigrantë në mënyrë të paligjshme është “goditur” dhe arrestuar nga policia britanike. Banda...

“Shtëpia dukej si burg”, Kanye West i dedikon këngë Kim Kardashian pas ndarjes

Kanye West u përlot në skenë gjatë lançimit të albumit të ri teksa po interpretonte një këngë që flet për divorcin me Kim Kardashian....

Pas thirrjeve fashiste, tifozët e Lazios mbështesin Hysaj

Pak “paqe” për Elseid Hysajn. Ky i fundit është përballur me një situatë të ndërlikuar në nisje të aventurës së tij te Lazio, për...

Yuri Kim nga Kakavija: Tregohuni të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit

Yuri Kim: Nxisim agjencitë ligjzbatuese të tregohen të zgjuar dhe të pamëshirshëm përballë krimit “Jam shumë e lumtur që ndodhem këtu. Kam qenë drejtoreshë e...

Manastirliu thirrje qytetarëve për vaksinim: Koha është tani!

Ministrja e Shendetësisë Ogerta Manastirliu u ka bërë thirrje qytetarëve që të paraqiten pranë qendrave të vaksinimit për tu vaksinuar kundër COVID, në kuadër...

Lajme të tjera

Web TV