Jennifer Lopez feston 52-vjetorin, fotografohet duke u puthur me Ben Affleck

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ditë më parë, Jennifer Lopez festoi ditëlindjen. Në 52 vjetor, ylli i muzikës dukej më mbresëlënëse se kurrë më parë. Këngëtarja festoi në një jaht luksoz në St. Tropez dhe natyrisht pranë saj, ishte dhe Ben Affleck.

Lopez ka ndarë disa fotografi, ku shihet duke u përqafuar dhe puthur me aktorin, duke zyrtarizuar më në fund lidhjen e tyre. Romanca e tyre vjen e nxehtë pas ndarjes së J.LO nga ish ylli i bejsbollit, Alex Rodriguez, me të cilin ishte fejuar.

 

Lopez dhe Affleck, të cilët fansat iu referohen si “Bennifer” u ribashkuan pas afro 2 dekadash. Ata u fejuan në vitin 2002 dhe u ndanë dy vite më pas.


Të fundit

Jennifer Lopez feston 52-vjetorin, fotografohet duke u puthur me Ben Affleck

Një ditë më parë, Jennifer Lopez festoi ditëlindjen. Në 52 vjetor, ylli i muzikës dukej më mbresëlënëse se kurrë...

Reforma në drejtësi/ Yuri Kim: Pavarësisht pengesave po jep rezultate, le të zgjedhim shpresën mbi cinizmin

Me disa fotografi nga Festivali Mik nga Pusteci i Korçës, Ambasadorja amerikane Yuri Kim duke folur për eksperiencën e ditës së sotme, rikthehu edhe...

Deklarata/ Policia kroate përshkruan me detaje lëvizjen fatale të autobusit që shkaktoi aksidentin tragjik

Departamenti i Policisë së qarkut Brod-Posavina në Kroaci ka lëshuar ​​një deklaratë duke detajuar rrethanat e aksidentit tragjik me autobus në autostradën afër qytetit...

E rëndë në MOTO3/ Ndërron jetë piloti 14-vjeçar pas aksidentit tragjik gjatë garës (Video)

Piloti i MOTO3, Hugo Millan ka ndërruar jetë në moshën 14-vjeçare pas një aksidenti tragjik në MotorLand Aragon. Adoleshenti po garonte në Kupën Europiane të...

Nën efektin e alkoolit, pa patenta dhe me shpejtësi të lartë, arrestohen 12 persona dhe pezullohen 47 leje drejtimi

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Lajme të tjera

Web TV