Rama publikon pamje nga Kanionet e Erzenit: Natyrë spektaklolare

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këtë pasdite, kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen.

Me anë të një video në rrjetet sociale, Rama u uron të gjithëve pasdite të këndshme.

“Pasdite të këndshme nga kanionet e lumit Erzen dhe natyrës spektakolare”, shkruan Rama.


Të fundit

Rama publikon pamje nga Kanionet e Erzenit: Natyrë spektaklolare

Këtë pasdite, kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen. Me anë të një video në rrjetet...

Shpëtoi prej policisë gjatë operacionit antidrogë, i arratisuri kapet disa minuta më vonë

Kapet drejtuesi i Benz-it që i iku policisë gjatë operacionit dhe madje rrezikoi jetën e efektivëve. Policia ka arritur ta kapë pas disa minutash, disa...

Humb jetën 11-vjeçarja në Itali, ishte prekur nga varianti Delta

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali. Mediat e vendit fqinj, shkruajnë se një 11-vjeçare e konfirmuar me variantin Delta të virusit, nuk ka...

Doktorët i thanë se e bija do të vdiste para se të buzëqeshte, Isabel Lavín dhe Mencia marin fitoren më të madhe të jetës

Të gjithë prindërit janë të ngazëllyer për buzëqeshjen e parë të foshnjave të tyre; por për Isabel Lavín ka qenë fitorja më e madhe...

Përmbytje në Itali, situata drejt përkeqësimit

Përmbytje masive janë regjistruar në provincën e Comos në Itali. Mediat përtej Adriatikut, kanë publikuar pamje të përmbytjeve dhe tregojnë se në zona të caktuara...

Lajme të tjera

Web TV