Kejvina Kthella pozon sërish në bikini, kaq tërheqëse nuk e keni parë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 748 mijë ndjekës, modelja merr vëmendjen sa herë që publikon fotografi.

Dhe tani kur jemi në sezonin e verës dominojnë pozat me bikini që vënë në pah format e bukuroshes.


Të fundit

Kejvina Kthella pozon sërish në bikini, kaq tërheqëse nuk e keni parë

Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën. Në profilin e saj në Instagram, ku numëron...

Tifozët e Bazelit sherr me policët në “Elbasan Arena”

Një incident është regjistruar në sfidën Partizani-Bazel e vlefshme për ”Conference League”. Tifozët e Bazelit janë shtyrë me policët shqiptarë që siguronin rendin në stadium. Mësohet...

Vranë 30-vjeçarin dhe plagosën babain e 2 djemtë, në pranga dy prej autorëve të krimit në Lushnje

Policia ka arrestuar dy prej autorëve të shpallur në kërkim në Lushnje, pasi vranë 30-vjeçarin Romeo Hasallën dhe plagosën babain e tij, Shaip Hasalla,...

Shqiptari qëllon me thikë ish-gruan në mes të rrugës në Itali

Një 51-vjeçar shqiptar i identifikuar si Hysen Aliko është arrestuar nga policia italiane pasi ka plagosur me thikë ish-gruan e tij. Kjo e fundit...

Këngëtarja e njohur ‘detyrohet’ t’i paguajë 200 mijë dollarë në muaj bashkëshortit pas divorcit

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson së fundmi ka firmosur divorcin së bashku me ish-bashkëshortin e saj dhe është urdhëruar që t'i japë atij një...

Lajme të tjera

Web TV