E rëndë/ Nëna 24-vjeçare i jep fund jetës në banesën e saj në Pogradec

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Losnik të Pogradecit.

Mësohet se një 24-vjeçare është vetëvarur në banesën e saj.

Sipas policisë, Rexhina Dervishi, nënë e një fëmije të mitur, është gjetur e vetëvarur në banesë nga prindërit, të cilët kishte shkuar për t’i vizituar.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje ndërsa trupi është transportuar në morgun e Pogradecit.

 

Njoftimi i policisë:
Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2021, në mbrëmje, në fshatin Losnik, Pogradec, në banesë, është gjetur e vetëvarur shtetasja R. D., rreth 24 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake e trupit, nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

 


Të fundit

E rëndë/ Nëna 24-vjeçare i jep fund jetës në banesën e saj në Pogradec

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Losnik të Pogradecit. Mësohet se një 24-vjeçare është vetëvarur në banesën e saj. Sipas...

Dua Lipa “shkelqen” nga dashuria, ja dedikimi për partnerin

Dua dhe Anëar, një çift i dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Kjo konfirmohet nga fakti se këngëtarja dhe modeli janë prej vitit 2019 në një...

Vajza e Trumpit me pushime në Mykonos, mahnit si një perëndeshë greke (Foto)

Vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump Tiffany ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh në këto ditë vere...

Beteja e fundit e Sali Berishës

Nga Ermal Mulosmani Sulmet e njëpasnjëshme, këmbëngulëse, të hapura e pa pikën e etikës diplomatike, përmes ambasadores Yuri Kim, ndaj liderit historik të PD-së, Sali...

Vatrat e zjarrit në vend, Peleshi: Kritike situata në Karaburun dhe Kurbin

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka reaguar për situatën aktuale të vatrave të shumta në vend, nga Jugu në Veri. Nëpërmjet një statusi në rrjete...

Lajme të tjera

Web TV