Regjistrohen dy tërmete të njëpasnjëshme në Greqi, ja zona e tronditur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Regjistrohen dy tërmete të njëpasnjëshme në Greqi, ja zona e tronditur

Dy tërmete të radhës janë regjistruar pasditen e sotme në Greqi. Sipas të dhënave, lëkundjet u ndjenë një minutë njëri...

Ende aktiv zjarri në Mamurras, rrezikohen banesat

Vatrat e zjarrit nuk dinë të ndalen në këto ditë të nxehta vere. Një vatër e fuqishme zjarri është aktivizuar në Mamurras. Zjarri sipas...

Misteri i tërheqjes në dashuri, ja katër ligjet

Ekziston një gjë e tillë si ligjet e tërheqjes në marrëdhëniet e dashurisë. Ky fakt sugjeron që mënyra se si lidheni me një person...

Balla apel qytetarëve: Duke u vaksinuar mbrojmë veten dhe njerëzit e dashur

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të pavaksinuar që të shkojnë sa më parë...

Osmani nderon me medalje ari djalin e Joe Biden

Presidentja Vjosa Osmani ka nderuar ditën e sotme me një medalje Nderi pas vdekjes, djalin e presidentit amerikan Joe Biden, Beau Biden. Presidentja Vjosa...

Lajme të tjera

Web TV