Vajza e Trumpit me pushime në Mykonos, mahnit si një perëndeshë greke (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump Tiffany ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë pushimesh në këto ditë vere të nxehta.

Tiffany Trump u fotografua ndërsa shëtiste me të fejuarin e saj miliarder Michael Boulos në ishullin grek të Mykonos këtë fundjavë.

Vajza 27-vjeçare e Donald Trump së bashku me Michael morën një varkë më pas për të eksploruar detin e kaltër të Egjeut.

Tiffany duket se është frymëzuar nga historia e ishullit, teksa u shfaq e veshur me një fustan blu, të shtrënguar në bel me një rrip dhe me një të hapur të guximshme deri në kofshë që e përngjante shumë me perëndeshën e Mykonos.


Të fundit

Vajza e Trumpit me pushime në Mykonos, mahnit si një perëndeshë greke (Foto)

Vajza e ish presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump Tiffany ka zgjedhur Greqinë për të kaluar disa ditë...

Beteja e fundit e Sali Berishës

Nga Ermal Mulosmani Sulmet e njëpasnjëshme, këmbëngulëse, të hapura e pa pikën e etikës diplomatike, përmes ambasadores Yuri Kim, ndaj liderit historik të PD-së, Sali...

Vatrat e zjarrit në vend, Peleshi: Kritike situata në Karaburun dhe Kurbin

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka reaguar për situatën aktuale të vatrave të shumta në vend, nga Jugu në Veri. Nëpërmjet një statusi në rrjete...

Regjistrohen dy tërmete të njëpasnjëshme në Greqi, ja zona e tronditur

Dy tërmete të radhës janë regjistruar pasditen e sotme në Greqi. Sipas të dhënave, lëkundjet u ndjenë një minutë njëri pas tjetrit. Konkretisht në orën 19:03...

Ende aktiv zjarri në Mamurras, rrezikohen banesat

Vatrat e zjarrit nuk dinë të ndalen në këto ditë të nxehta vere. Një vatër e fuqishme zjarri është aktivizuar në Mamurras. Zjarri sipas...

Lajme të tjera

Web TV