Vrau gruan se donte një burrë! Dalin fotot e “Emmanuelës”, transgjinorja që hyri mes çiftit në Greqi (Foto)

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Gazetat greke  nuk e kanë lënë në heshtje, zbardhjen e misterit të vrasjes së gruas 20-vjeçare Caroline nga bashkëshorti i saj Babis Anagnostopulos në Glyka Nera.

Një bombë e madhe u hodh së fundmi në emisionin “Makelio” duke publikuar dokumente audio dhe pretenduar se Caroline i kishte zbuluar të shoqit tradhtinë…lidhjen e tij me një transeksual të quajtur Emanuela. Madje, ky i fundit edhe ka folur me zë për marrëdhënien e tyre. Pikërisht ky zbulim pretendohet se është bërë shkak i vrasjes së Caroline, nënë e një foshnjeje, nga i shoqi i saj.

Vrasësi Babis Anagnostopoulos , gjatë periudhës kur u takua me Caroline dhe pas martese pati marrëdhënie seksuale me këtë transeksual , të njohur si Emanuela, një marrëdhënie e nxehtë dhe mëkatare që u prezantua me audio në një dëshmi të fortë nga vetë vetë transeksuali.

Tani pyetja e madje që rëndon është: A thua se ky ishte sekreti i madh i Babis Anagnostopulos që bashkëshortja e ndjerë Caroline ia zbuloi dhe ndaj ai e vrau atë?

Caroline kishte frikë nga Babis, psikologia e së ndjerës ka deklaruar në polici se Caroline ndihej e bllokuar në këtë marrëdhënie me të shoqin, se vazhdimisht merrej me fëmijën pa asnjë ndihmë, se nuk mund të shkonte diku vetëm pasi edhe nëse do të takohej me një shoqe, Babis gjithashtu shkonte pas saj; se udhëtimet bëheshin me një taksist mik të  të shoqit dhe se ajo nuk kishte para, pasi të gjitha financat mbaheshin prej tij.

20-vjeçarja dyshohet se ishte e frikësuar gjatë seancave dhe gjithnjë pyeste nëse dyert ishin të hapura dhe tek e shihte burrin e saj të ulur jashtë.

Mediat greek kanë shkuar edhe më tej aq sa kanë publikuar fotot e Emmanuelë, transgjinorja me të cilën raportohet se Babis Anagnostopoulos kishte marrëdhënie intime dhe tradhëtonte bashkëshorten e tij.

Lexo edhe :  "Do ta rimarrim"/ Ukrainasit fundosin anijen ruse, pranë ishullit “gjarpër”!

Mediat greke kanë publikuar pamje të saj, në të cilat shfaqet në poza intime, disa prej të cilave raportohet se i ka shpërndarë edhe me pilotin 32-vjeçar nëpërmjet telefonit.

Vrau gruan se donte një burrë! Dalin fotot e

Vrau gruan se donte një burrë! Dalin fotot e

Kujtojmë se Babis Anagnostopulos u arrestua më shumë se një muaj pasi mbyti të shoqen dhe u mundua ta fshihte krimin, duke sajuar një grabitje. Piloti vrau të shoqen pasi kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin./GSh


Të fundit

Kur dhe pse lindi NATO?

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut: NATO, lindi më 4 prill 1949: kjo është dita në të cilën...

Negociatat për presidentin, Alibeaj: Transparenca ilaçi kundër pazareve

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj tha se për çështjen e presidentit, transparenca është ilaçi kundër pazareve. Ai gjatë fjalës së tij...

Negociatat për presidentin e ri/ Balla: PS seriozitet dhe gatishmëri për konsensus

Kreu i Grupit të PS Taulant Balla në një komunikim për media, tha se është vendosur që ditën e nesërme do të jetë prezente...

SHBA zbulon tunelin gjigant të trafikimit të drog*ve në kufi me Meksikën

Autoritetet në SHBA kanë njoftuar sot zbulimin e një tuneli të sofistikuar të trafikimit të drogave, i pajisur me sistem hekurudhor dhe rrymë elektrike...

Kërkohej në të gjithë Shqipërinë/ Arrestohet 22-vjeçari i dënuar me burg, ja akuzat

Një 22-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se Erdis Hysko, i dënuar me 5 vite e...

Lajme të tjera

Web TV