Dua Lipa feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo sot

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dua Lipa feston sot ditëlindjen! Këngëtarja e njohur shqiptare mbush sot 26 vjeç dhe në këtë ditë speciale për të, sigurisht që nuk munguan urimet nga miqtë dhe familjarët.

Një dedikim shumë i ëmbël vjen nga babai i Dua-s, Dukagjin Lipa, i cili i thotë: “Shoqja ime e ngushtë që nga dita e parë. Gëzuar ditëlindjen dashuri Të dua shumë”

Urime të shumta Dua ka marrë dhe nga miqtë.

Dua ka nisur festimet e ditëlindjes me shoqërinë e saj dhe bashkëpunëtorët. Sot 6 vite më parë nisi dhe projekti i parë profesional i Dua-s “Newlove”, i cili i hapi dhe rrugën karrierës së saj në tregun ndërkomtar.


Të fundit

Dua Lipa feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ajo sot

Dua Lipa feston sot ditëlindjen! Këngëtarja e njohur shqiptare mbush sot 26 vjeç dhe në këtë ditë speciale për...

E pabesueshme! Lojtari i Barcelonës luajti, edhe pse mori vesh vdekjen e gjyshit

Ditë e trishtë për Eric Garcia dhe familjen e tij, pasi mësuan se Joan Martret, gjyshi i lojtarit, kishte ndërruar jetë dje, në moshën...

Tragjike/ Mbyten dy persona në plazhin e Spillesë

Dy persona janë mbytur ditën e sotme në plazhin e Spillesë. Sipas informacioneve ata janë të moshës 65-70 vjeç. Me gjithë përpjekjet e stafit të mjekëve...

U kapën me kokainë/ Ja kush janë 5 të arrestuarit në Lezhë, njëri u hodh nga dritarja e komisariatit

Policia e Lezhës ka vënë në pranga pesë të rinj, me akuzën e shpërndarjes së drogave të forta. Sipas burimeve zyrtare, Specialistët për Hetimin e...

“Manita” e Manchester City/ Gabriel Jesus tregon se Guardiola nuk ka nevojë për Harry Kane

Kampionët në fuqi reaguan pas humbjes 1-0 me Tottenham në start, duke shkatërruar 5-0 Norwich e Milot Rashicës (luajti gjatë gjithë ndeshjes). Portieri Krul...

Lajme të tjera

Web TV