Ibrahimovic: Jam më i miri në botë, Messi dhe Ronaldo nuk kanë asgjë më shumë se unë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zlatan Ibrahimovic insiston se “Topi i Artë” i mungon atij. 39 vjeçari është gati për ndeshjen që Milani ka kundër Lazios në fundjavë, pasi vjen nga një dëmtim ku humbi edhe EURO 2020.

Zlatan u pyet nëse i mungon “Topi i Artë” në karrierën e tij dhe suedezi dha përgjiget e tij klasike. “Jo, është Topi i Artë të cilit i mungoj unë. Nëse flasim për cilësi, Messi dhe Ronaldo nuk kanë asgjë më shumë se mua, vetëm nëse konsiderojmë trofetë pasi unë nuk e kam fituar Champions League.

Thellë brenda vetes, mendoj se jam më i miri në botë” ka thënë Ibrahimovic.


Të fundit

Ibrahimovic: Jam më i miri në botë, Messi dhe Ronaldo nuk kanë asgjë më shumë se unë

Zlatan Ibrahimovic insiston se “Topi i Artë” i mungon atij. 39 vjeçari është gati për ndeshjen që Milani ka...

Balla: Sa të kem forcën për tu marrë me politikë, unë jam një socialist

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i është përgjigjur të gjitha interpretimeve të bëra në adresë të tij ditët e fundit...

Berisha për Bashën: Dy persona më thanë se ai ka lobuar që të shpallem ‘non grata’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se i kanë ardhur informacione nga persona në SHBA dhe në Tiranë se në procesin “non grata” ndaj tij...

Basha mbledh nesër paradite krerët e degëve të PD

PD është në futur në një stinë të nxehtë, ndonëse vjeshtë. Një ditë pas seancës konstituive të parlamentit, kreu i PD Lulzim Basha do...

Basha e përjashtoi, Berisha: E bëri për interes personal, ka disa vite që nuk shkon në SHBA

Berisha thotë se vendimin për ta përjashtuar nga grupi parlamentar i PD, Lulzim Basha e bëri për arsye personale. Në Zonë e Lirë, ish-Kryeministri...

Lajme të tjera

Web TV