“Pashë vdekjen me sy 100%”, Fifi tregon eksperiencën e frikshme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Së fundmi, ajo ka treguar se ka përjetuar një moment të frikshëm, aq sa ka menduar për një moment se ka parë vdekjen me sy.

Përmes disa videove në “Instagram”, Fifi u shpreh se ishte duke bërë një video në makinë teksa priste në semafor dhe papritur dëgjoi zhurmën e një makine që frenon fort.

Këngëtarja ka publikuar videon e këtij momenti dhe shfaqet shumë e frikësuar.

“Jam e shokuar. Po bëja një video, po prisja në semafor në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vdekjen me sy 100%. Videoja tjetër do ju tregoj, mund të dëgjoni zhurmat”, ka thënë Fifi.


Të fundit

Greqi/ Sherr mes shqiptarëve brenda lokalit, njëri u shpëton thikave dhe fshihet në tualet

Një ngjarje e ‘çuditshme’ ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është sulmuar nga dy bashkëatdhetarë. Sipas mediave greke,...

“Pashë vdekjen me sy 100%”, Fifi tregon eksperiencën e frikshme

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet...

22-vjeçari shqiptar Eklent Kaçi shpallet kampion bote në bilardo

22-vjeçari Eklent Kaçi është kampioni i ri i botës në bilardo. Shqiptari fitoi në kampionatin e bilardos me 10 bila të zhvilluar në Las Vegas...

“PD ishte në diktat, SHBA nuk pranonte negociata”, Gjekmarkaj rrëfen çfarë i tha Lulzim Bashës pas vendimit për Berishën

Deputeti i PD, Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë’’ e ka konsideruar një vendim të vështirë përjashtimin e Sali Berishës nga Grupi...

“Më zure pamjen e televizorit”, shqiptari godet tre herë britanikun me thikë

I zuri pamjen e televizorit gjatë njërës prej ndeshjeve të Anglisë në kampionatin europian, dhe kaq mjaftoi që një i ri shqiptar të godite...

Lajme të tjera

Web TV