Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni të bëni gjithçka me qetësi, veçanërisht nëse ka çështje ligjore në pritje!

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Jeni një njeri që nuk mund të toleroni asgjë, por në dashuri duhet të jeni të durueshëm. Në punë, përpiquni të mendoheni me qetësi para se të bëni fakt të kryer diçka që duhet peshuar mirë. Merrni kohë sepse nxitimi nuk çon askund!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Hëna është në anën tuaj dhe tani ju ofrohet një mënyrë për të rimarrë në duar, një marrëdhënie që e kishit shkëputur. Në punë, përpiquni të shmangni grindjet, edhe nëse nuk do të jetë gjithmonë aq e lehtë!

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Hëna nuk është më kundër dhe e premtja do të jetë një ditë e mrekullueshme për ta lënë veten të rrëmbehet nga emocionet. Kështu do të shkojë ky treditësh deri dhe të Dielën. Në punë, përpiquni të analizoni me kujdes bashkëpunimet e reja: mos merrni diçka përsipër nëse e dini që nuk mund të bëni diçka!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Në dashuri ka dyshime. Dhe më mirë kështu, që të shmangni polemikat dhe konfliktet. Në punë, mund të ketë një të papritur: ruani qetësinë, më mirë të mos zemëroheni!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Dita premton gjëra të mira në dashuri, ka shumë më tepër pasion. Në punë, duhet të shëroheni nga pikëpamja e parave, pra të menaxhoni më mirë të gjitha shpenzimet mirë, ende pa u shpërdoruar!

Lexo edhe :  Efektet anësore më të zakonshme të vaksinave kundër COVID-19

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Hëna, Jupiteri dhe Saturni janë në anën tuaj, por në dashuri është më mirë të mendohrni para se të flisni. Në punë, një takim mund të jetë vendimtar, por nëse ka diçka që nuk shkon, sqarojeni më mirë tani, thoni atë që mendoni!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Dita fillon e nënshtruar në aspektin e ndjenjave. Por ka ardhur koha që të bëni vetëm atë që mendoni se është vërtet e drejtë për ju. Në punë, nuk do të jeni rehat këtë të premte, një ndjenjë padurimi do t’ju kaplojë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Lëreni veten të shkojë pas ndjenjave, pas dashurisë dhe përfshihuni në emocione të këndshme, sepse sot është dita e duhur. Në punë, përpiquni të lëvizni tani nëse duhet të merrni një vendim, ndaj mos e zgjasni, por bëni një zgjedhje!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Ditë intriguese për ndjenjat, e tillë vazhdon dhe në fundjavë. Në punë, është më mirë të jesh pozitiv. Ndër të tjera, kjo ditë do të jetë thelbësore për të reflektuar mbi profesionin tuaj!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Një ditë disi e diskutueshme për ndjenjat, por situata nuk duket të marrë zgjidhje për disa ditë. Ajo që shihet është se para 7 Tetorit, duhet të sqaroni gjithçka. Në punë, jeni gjithmonë duke bërë të njëjtat gjëra, ka kaq shumë monotoni!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ata që kanë mbyllur një histori dashurie nuk duhet të kthehen në të kaluarën. Pra thjesht, mos e ktheni kokën pas. Në të kundërt, ecni përpara. Në punë, një valë ndryshimesh po vijnë. Kujdes, deri në fund të vitit do të duhet të merrni një vendim. Dhe do të jetë i duhuri, ndaj mos u shqetësoni!


Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2021

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit...

Gruaja kap “mat” burrin me të dashurën në kinema, epik reagimi i tij (Video)

Videoja e një gruaje e cila rreh burrin pasi e kapi "mat" me të dashurën në kinema, është bërë virale në TikTok. Ngjarja ka ndodhur...

E papritur/ Franca tërheq ambasadorët nga SHBA dhe Australia

Franca ka marrë vendimin për të tërhequr ambasadorët e saj në SHBA dhe Australi. Ky vendim vjen pas marëveshjes së SHBA-së me Australinë për nëndetëset,...

Krushq dhe rivalë / Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto “kurorëzojnë” krushqinë

Në politikë rrugët e tyre janë të ndara. Nasip Naço si deputet i Partisë Socialiste dhe Edmond Haxhinasto jashtë parlamentit si pjesë e LSI-së,...

Për tu duartrokitur/ Gruaja po mbahej tek kallamishtet për t’i shpëtuar përmbytjeve, policët i shpëtojnë jetën! (Video)

Tre agjentë të Policisë Lokale të Cheste (Valencia) i shpëtuan jetën një gruaje 40-vjeçare e cila ishte kapur tek një kallam për t’i shpëtuar...

Lajme të tjera

Web TV