‘Nxjerrja e armëve’ nga policia, skena e frikshme që alarmoi sot qytetarët në Berat (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Qytetarët e Beratit janë përballur me një situatë të frikshme për disa momente gjatë ditës së sotme, por duket se gjithçka ka qenë një film.

Disa skena aksion në mes të qytetit historik kanë shkaktuar panik tek personat e pranishëm rastësisht në vendin e xhirimit që është kthyer në një skenë krimi gati-gati.

Mësohet se një film turk po xhirohet në qytet dhe producentët kanë kërkuar mbështetje me mjetet e policisë për disa skena aksion.

“BalkanWeb” ka publikuar një video shihet se si policët ndalin një person të dyshuar dhe i drejtojnë armët duke i bërë thirrje të dorëzohet.


Të fundit

‘Nxjerrja e armëve’ nga policia, skena e frikshme që alarmoi sot qytetarët në Berat (Video)

Qytetarët e Beratit janë përballur me një situatë të frikshme për disa momente gjatë ditës së sotme, por duket...

Kuvendi miraton ngritjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, rrëzohet kërkesa për “Becchetin”

Miratohet komisioni hetimor parlamentar për 25 prillin i kërkuar nga opozita. Parlamenti ka votuar ngritjen e komisionit hetimor, një nga tre të kërkuar nga opozita...

Shifër e lartë viktimash nga Covid-19, shënohen gati 500 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 3732 testime kanë rezultuar 495 qytetarë të infektuar. Po kështu janë 9 humbje jete dhe 606 të shëruar...

Një romancë e re po lind mes Fifit dhe Canës (Foto)

Nuk është Lorik Cana, por është ish-futbollist dhe mban mbiemrin e ish-kapitenit legjendar të kombëtares shqiptare. Bëhet fjalë për 30-vjeçarin Granit Cana, që ka...

Policia aksion në Pukë/ Kap vrasësin duke kultivuar kanabis, arrestohen 5 persona

Policia vijon punën për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. Finalizohet operacioni policor antikanabis i koduar “Ars”,...

Lajme të tjera

Web TV