Vajza e Aurela Gaçes feston 10-vjetorin e lindjes, ja si e uron këngëtarja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dita e djeshme për Aurela Gaçen ishte mjaft e veçantë, pasi vajza e saj e madhe, Grace feston 10 vjetorin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur të ndajë disa vidoe të vogëlushes në rrjetet sociale, të cilat i shoqëronte dhe me një urim të veçantë.

“10 vjet me ty Grace im, bekimi i parë i dy familjeve ❤❤
Nuk po shkruaj gjithe çfare ndjen zemra ime si nënë, ndjesitë e cuditeshme qysh kur mësova se brenda meje rritej një zemër e vogël , momentin kur e mora në krahë për herē te pare, se do tē duhej te shkruaja shume gjatë, por ka 10 vjet që jeta ime mori kuptimin më të bukur ,më me vlerë.

10 vite ,e bekuar me Grace ( Hirin e Perëndisë)
Mbrëmë ,ajo festoi mes shoqeve e shokëve te klasës, e sigurisht me shoqet që janë rritur bashkë ne lagje, me familjet bashkë, e uroj me zemër që gjithë fëmijet të jenë te bekuar e rrethuar me dashuri.
Përgjigjia e çdo hapi në jetë, dashuria!
#birthdaygirl #10
#faleminderit #Zot
Video e 3,e morem një valle me babin?❤”-shkruan kengëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV