Beatrix bën deklaratën e papritur ndaj Dj Dagz në BBV: Nëse del ti, unë vij pas teje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

as nominimeve në emisionin e djeshëm në shtëpinë e Big Brother Vip është krijuar një situatë mjaft e tensionuar. Teksa banori më i rrezikuar për të dalë duket Arbër Gumnishta, ose DJ Dagz siç e njohim, një deklaratë e papritur ka ardhur nga këngëtarja Beatrix Ramosaj.

Beatrix është e ulur pranë Donald Veshajt në sallon dhe teksa diskutohet thotë se do të dalë edhe ajo nga shtëpia nëse largohet DJ Dagz.

“Pasha këtë natë, dal me ty javën tjetër”, u shpreh Ramosaj ndërkohë që u largua nga salloni.

Dj Dagz në anën tjetër tha se nuk i dihet nëse do të largohet ai, meqë janë edhe dy persona të tjerë në nominim.

Në emisionin e kaluar në nominim dolën tre banorët: Einxhel SHkira,Dj Dagz dhe Ilir Shaqiri. Donald Veshaj, i cili u zgjodh i preferuari i publikut për këtë javë, kishte të drejtë të ndërronte një emër nga të nominuarit, por nuk e bëri çka ka zgjuar diskutime dhe dilema të forta brenda shtëpisë.

Të fundit

Tmerrohen banorët e Freskut në Tiranë, helikopteri u hedh një lëndë të paidentifikuar

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës janë alarmuar nga një ndodhi aspak e...

Berisha: Zhvillimi për çështjen “McGonigal”, detyroi Ramën të bënte draftin për Kosovën

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se drafti që kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi sot për Kosovën është i hartuar në Serbi. Gjatë një interviste në...

VIDEO/ Benzema prezantohet në mënyrë spektakolare tek Al-Ittihad mes 60 mijë tifozëve

Pamjet e para të Karim Benzemas me fanellën e Al-Ittihad janë mbresëlënese. Sulmuesi francez u prezantua para tifozëve në fushë në “King Abdullah Sports...

Rubini më i madh dhe më i vlefshëm ndonjëherë shitet në ankand, ja sa kushtoi ai

Një rubin 55,22 karatësh është bërë guri më e madh dhe më i vlefshëm i këtij lloji që është shitur ndonjëherë në ankand, duke...

Analiza e VOA: Mike Pence sfidon Trump për të qenë kandidat i republikanëve

Këtë javë disa republikanë kanë shpallur kandidaturën për president në përpjekje për të penguar ish-Presidentin Donald Trump që të marrë emërimin e Partisë Republikane...

Lajme të tjera

Web TV