U nda nga e dashura, i riu shqiptar i jep fund jetës, gjendet i varur në një pemë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tragjik ka rezultuar fati i një shqiptari në Greqi, i cili i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ndodhi dje në Markopoulo, Ilia. I riu shqiptar u gjet nga banorët e zonës i varur në një pemë në këtë zonë.

Sipas patrisnews.gr, 32-vjeçari kishte kërcënuar një ditë para se të kryente aktin fatal se do të bënte vetëvrasje pasi ish-e dashura e tij nuk donte të kthehej më me të.

“Ish e dashura e të riut shqiptar ka refuzuar të lidhet sërish me të, kur ai është kthyer nga një udhëtim dhe sipas informacioneve ai e ka paralajmëruar se do t’i japë fund jetës”, shkruajnë mediat greke. Ka qenë pikërisht vajza që ka njoftuar autoritetet greke për mesazhin, por pas ndërhyrjes së policisë u pa se ishte tepër vonë.

Të fundit

Olta Boka bëhet nënë për herë të dytë, ja emri që ka zgjedhur për vogëlushin

Këngëtarja e njohur Olta Boka këtë të shtunë është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë...

Skemat lehtësuese të OSHE për klientët debitorë: Në prill u mbyllën 677 aktmarrëveshje

OSHE ka implementuar prej 3 prillit disa skema të reja lehtësuese me qëllim shlyerjen e detyrimeve të papaguara nga klientët debitorë. Sipas kompanisë deri më...

Presidenciale në SHBA, qëndrimi i kandidatëve për president mbi armëmbajtjen

Dy kandidatët kryesorë për president të Shteteve të Bashkuara vazhduan fushatën këtë javë. Presidenti Joe Biden vizitoi një qytet amerikan që po përballet me...

Leipzig nuk gabon në transfertën e Heidenheim dhe ruan vendin e katërt ndaj Dortmund

Leipzig nuk gaboi në transfertë ndaj Heidenheim me miqtë që triumfuan me shifrat 1-2. Leipzig hapi llogaritë e sfidës në minutën e 42 me...

Sipas stinës, këto janë lista e ushqimeve që pastrojnë enët e gjakut

Enët e gjakut luajnë një rol shumë të rëndësishëm në organizëm. Ato transportojnë ushqyesit dhe oksigjenin nga zemra drejt organeve të tjera. Në disa raste, enët...

Lajme të tjera

Web TV