test

Rey Manaj braktis Barcelonën, sulmuesi kuqezi përfundon në Angli

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në Spanjë ishin të sigurt se Rey Manaj do të qëndronte në La Liga, me Getafe që ishte e gatshme të paguante 2 milionë euro për të blerë kartonin e sulmuesit kuqezi. Ndryshe nga se perceptohej, e ardhmja e Manaj merr një tjetër kthesë.

Në Spanjë dhe Angli flasin se sulmuesi i Barcelonës është pranë transferimit te Watford, skuadër që këtë sezon militon në Championship.

Manaj

E hëna ishte dita që Manaj duhet të paraqitej në grumbullim me Barcelonën por ish sulmuesi i Spezia ka munguar pasi është në detajet e fundit për të mbyllur marrëveshjen me Watford, madje sipas mediave angleze zyrtarizimi pritet të vijë shumë shpejt.

Të fundit

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Sot Kurban Bajrami, Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët: Sakrificën në emër të besimit

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Nikolla shprehet ndër të tjera që sakrificën në emër...

Ishin përgatitur për të sulmuar shqiptarët, 50 tifozë italianë bien në prangat e policisë

Rreth 50 tifozë italianë janë arrestuar ditën e djeshme, përpara ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Kampionatin Europian të futbollit. Gazeta gjermane Bild...

Lajme të tjera

Web TV