Xhensila ndan videon më emocionuese të jetës, kur mori për herë të parë në krahë vajzën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ajka Kallaku feston sot ditëlindjen dhe mbush 4 vjeç. Ishte babi Besi, i cili i bëri një urim special sapo akrepat shënuan 00:00, duke i emocionuar të gjithë.

Ndërkohë, pak më parë, mami Xhensila ka publikuar videon më prekëse, duke i emocionuar të gjithë. Këngëtarja ka ndarë në Instagram momentin kur ka marrë për herë të parë Ajkën pranë vetes në sallën e lindjes. E porsalindura vetëm qante, por kur stafi mjekësor e ka afruar te e ëma ka pushuar.

Këtë moment kaq magjik, Xhensila e ka shoqëruar me disa fjalë shumë të bukura dhe plot dashuri.

 

“Ora 11:50 \12 Korrik \2018

Momenti ku e ndjeva ekzistencen e Zotit si kurr me pare. E ndjej akoma aromen e Parajses qe solle tek une, e ngrohtesin tek faqja, qe me ngrohu zemren perjetesisht. Shtepi e shpirtit tim je ti

Tretem per ty.

Syt e mi, vena ime kryesore, ajri im.

Gezuar ditelindjen dashuri hyjnore. #AjkaQumeshtorja4Vjec”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.


Të fundit

Albania 1 dhe Albania 2 së shpejti në hapësirë, nënshkruhet kontrata 6 milionë dollarë

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë me dije se ditën e sotme do të nënshkruhet kontrata 6 milion...

Trazirat hindu me myslimanët nuk duhet të ndodhin në Britani

Funerali i Madhërisë së Saj solli në plan të parë fenë, gjë që është e kuptueshme. Nga JAMES WHALE Përveç funeralit të lavdishëm në Westminster Abbey,...

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën lëndime të shumta të lojtarëve,...

Uragani Ian ‘pushton’ Floridën, 2 milionë qytetarë pa energji elektrike!

Uragani Ian la një shteg shkatërrimi në Floridën jugperëndimore, duke bllokuar njerëz në shtëpitë e përmbytura, dëmtuar çatinë e një njësie të kujdesit intensiv...

Kosova si Zvicra, propozon që njerëzit të lahen dyshe për të kursyer

Zëdhënësi i KEDS-it në Kosovë, Viktor Buzhala, ka dhënë propozimin e tij për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Ai thotë se për të...

Lajme të tjera

Web TV