Ish-konkurentja e “Love Story” dhe këngëtari i njohur bëhen prindër për herë të parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari Vani Gjuzi dhe ish-konkurrentja e “Love Story”, Engjëll Lengo janë bërë prindër për herë të parë. Çifti janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Viktoria. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Engjëll përmes një foto të publikuar në Instastory.

Kujtojmë që çifti janë së bashku prej disa kohësh. Ata nuk kanë nguruar të dalin herë pas here publikisht krah njëri-tjetrit.

Të fundit

Sali Berisha është Sali Berisha

Nga; Agron Gjekmarkaj Tani pas fjalimit poetiko panegjerik shtrëngohem t’i jap një përgjigje ! Partia nga vjen Petrua është parti europiane...

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Golfi” godet urbanin e Kamzës, zbardhen detajet e para

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Një automjet tip “Golf“ ka goditur në pjesën e pasme urbanin e linëjs së...

Moti i keq ‘bën kërdinë’ në këtë vend,mbyllen shkollat dhe anulohen…

Emiratet e Bashkuara Arabe janë prekur nga moti i keq, me shirat e dendur që kanë përmbytur autostradat kryesore. Ndërkohë, numri i të vdekurve...

Njëlloj sikur të mundë miza, elefantin

Nga Artur Ajazi Po të dëgjosh Gazin, Këlliçin, Nokën, apo dhe ndonjë këshilltar të Bashkisë së Tiranës mbrëmjeve në emisionet televizive, mëndja edhe mund të...

Do përjashtojë Kryemadhin nga partia?/ Meta: Kemi vuajtur pasojat e nepotizmit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi mbrëmjen e djeshme se do të lufojë nepotizmin në parti, duke ngritur aludimet se do të...

Lajme të tjera

Web TV