Horoskopi ditor, 8 shtator 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Plutoni do përkujdeset ne çdo moment për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli pranë partnerit tuaj dhe nuk do donit qe gjerat te ishin ndryshe. Beqaret do kenë disa takime serioze dhe shume gjera do ju ndryshojnë menjëherë. Ne planin FInanciar do jeni me shume fat kështu qe mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër se zakonisht.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete shume e mire gjate kësaj dite. Do keni një komunikim fantastik se bashku te cilin te gjithë do e adhurojnë. Beqaret duhet t’i shprehin pafund ndjenjat e tyre sepse po u fshehën dhe patën droje do i humbasin personat qe pëlqejnë. Ne planin FInanciar nuk do bëni aspak gabime dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Nuk do keni për çfarë te qaheni.

Binjaket

Dite e mbushur me vështirësi te mëdha do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do ecin keq dhe ne çift nuk do merren vesh për asgjë. Beqaret sado qe te mundohen nuk do e gjejnë dot princin e tyre te kaltër. Gjendja FInanciare nuk do jete aspak e keqe, përkundrazi nëse tregoheni me te kujdesshëm me menaxhimin e tyre mund te ketë edhe përmirësime.

Gaforrja

Dite e mbushur me turbullira dhe debate do jete kjo e sotmja edhe për ju. Do jeni shume kërkues për çdo gjë dhe nga ana tjetër nuk do toleroni aspak. Beqaret do e gjejnë papritur personin e tyre te ëndrrave dhe jeta do ju marre një tjetër kthese.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje, sot do i bëni te gjitha përpjekjet ne mënyrë qe t’i zgjidhni njëherë e mire problemet qe keni pasur. Yjet do i keni ne anën tuaj ne çdo moment. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri kështu qe nuk do arrijnë dot ta gjejnë shpirtin e tyre binjak. Ne planin FInanciar asgjë nuk do ece si keni dashur, prandaj mire është te mendoheni disa here para se te shpenzoni.

Virgjeresha

Dite e mbushur me momente romantike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Me partnerin do merreni vesh mire dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm fillimin e një lidhjeje, por yjet do i favorizojnë pafund. Ne planin financiar analizojini gjerat me kujdes para se te hidhni hapa ne mënyrë qe mos gaboni.

Peshorja

Dite mjaft harmonike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjithë do ju kenë zili për bashkëpunimin qe keni me partnerin. Beqaret do jene te angazhuar me pune dhe nuk do e kenë mendjen tek dashuria, por një takim i veçante do ndodhe kur ata nuk do e presin. Ne planin FInanciar nuk është nevoja te merrni masa sepse gjendja do jete e qëndrueshme.

Lexo edhe :  VIDEO/ Kroacia mposht dhe eliminon Kanadanë nga Kupa e Botës

Akrepi

Dite e mbushur me ngjyra do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do përjetoni emocione dhe lumturi pafund. Beqaret do realizojnë takime impresionuese te cilat do ua mbushin zemrën plot e përplot. Shume gjera do ndryshojnë përgjithmonë për ta. Financat do mbeten gjithë kohës te mira kështu qe nuk keni asgjë për çfarë te ankoheni.

Shigjetari

Merrini gjerat si t’iu vijnë sot ju te dashuruarit dhe keni për te përjetuar emocione shume te forta. Për asnjë moment mos kërkoni te bëni gjera me ngulm dhe me inat. Beqaret do dine si ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do FIllojnë një lidhje me pare nga sa kishin menduar. Financat do dini si t’i mbani gjithë kohës nen kontroll. Asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur sot.

Bricjapi

Dite e qete dhe pa probleme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do dashuroheni pa dorashka me atë qe keni ne krah dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Do ju duhet ende te presin për te takuar princin e kaltër. Ne planin FInanciar duhet t’i bëni me kujdes llogarite pasi ne te kundërt situata do përkeqësohet.

Ujori

Do keni here pas here kon×ikte sot ju te dashuruarit, por gjithçka ka për t’u zgjidhur sa hap e mbyll sytë. Ne mbrëmje do ndiheni edhe me te qete. Beqaret do FIllojnë menjëherë një lidhje me dike qe e pëlqejnë prej kohesh. Ne fakt sot do jete ai qe do e hedhe hapin i pari. Financat do in×uencohen pozitivisht nga yjet dhe gjendja do vije duke u përmirësuar.

Peshqit

Sot do jeni te logjikshëm si ju ashtu dhe partneri juaj prandaj do i zgjidhni problemet sa hap e mbyll sytë. Pasditja dhe mbrëmja do jene akoma me emocionuese. Beqaret do jene shume te shoqërueshëm dhe do afrohen njëkohësisht me disa persona. Mire është qe te presin pak kohe para se te bëjnë zgjedhjen përfundimtare. Ne planin FInanciar nuk duhet te rrezikoni shume.


Të fundit

Samiti i 6 dhjetorit në Tiranë/ Xhaçka: Flet për ndryshime madhore gjeopolitike të BE

“Fakti që Samiti BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë, në rajonin e Ballkanit Perëndimor, flet për një sërë...

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Rama ka...

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por gjat ëkëtij trendi modelja ka...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Vdes piloti legjendar grek, i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore

Ka humbur jetën në moshën 102-vjeçare i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore, Kostantinos Hatzilakos. Lajmi ka shkaktuar trishtim në komunitet. 102-vjeçari ishte një...

Lajme të tjera

Web TV