Armina dhe Shkëlzeni sot i thonë “po” njëri-tjetrit, dalin pamjet e para nga dasma

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Beeisha kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme, kur plotësohet një dekadë që nga fillimi i lidhjes së tyre.

Tashmë janë bërë publike dhe fotot e para të çiftit në ditën e tyre të dasmës.

Armina është veshur me një fustan elegant dhe vellon që shkon deri në fund të këmbëve, ndërsa në dorë mban një buqetë me lule.

Ndërkohë, elegant duket edhe Shkëlzen Berisha me një kostum klasik të zi dhe këmishë të bardhë.

Fustani që shihet në foto ëhstë vetëm i pari i Arminës për këtë mbrëmje, pasi më vonë do të veshë dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Në dasmën e çiftit do të këndojnë Marsela Çibukaj, Eranda Libohova, Vitore Matoshi dhe një surprizë që ende nuk dihet, ndërsa janë rreth 300 të ftuar. dashurinë mes 300 të ftuarve.


Të fundit

Japonia kërkon të shkaktojë surprizën e radhës ndaj Kroacisë, ja formacionet zyrtare

Japonia dhe Kroacia do të përballen në 1/8 e finales në Kupën e Botës. Japonezët arritën deri në këtë fazë...

Shifra stratosferike, zbulohet klubi i ri dhe kontrata e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo do të luajë për Al-Nassr nga 1 janari. Prestigjiozja spanjolle “Marca” shkruan se gjithçka është e mbyllur dhe se “ylli” portugez do...

The Telegraph: Anglia ka nevojë të ndryshojë sistemin e emigracionit

Media britanike The Telegraph ka theksuar se e vetmja mënyrë për të ndaluar emigrimin e paligjshëm në Angli është duke ndryshuar sistemin e emigracionit....

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë katër pasagjerë rezultojnë të zhdukur. Midis...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Lajme të tjera

Web TV