Nga Argjentina zbulojnë arsyen e ndarjes së Wanda Nara ndaj Mauro Icardit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Wanda Nara njoftoi ndarjen nga Mauro Icardi pa dhënë shumë detaje. Sipërmarrësja foli për një moment të vështirë dhe zgjedhje mjaft të dhimbshme. Dikush insinuoi një person të tretë të mundshëm, që u bë sërish “mollë sherri” si në rastin e China Suarez.

Kujtojmë se aktorja argjentinase pati një flirt me lojtarin e ri të Galatasaray një vit më parë, ndaj martesa e çiftit VIP u trondit, por nuk u shemb përfundimisht. Po tani, çfarë ka ndodhur që bjondia argjentinase njoftoi ndarjen nga ish-kapiteni i Interit përmes rrjeteve sociale?

E zbulon gazetari Angel de Brito, i cili prej disa kohësh merret me familjen e Icardi.

Duket se arsyeja nuk ka të bëjë me tradhtinë e radhës…

Mesa duket Wanda Nara nuk ndihet më në harmoni me Mauro Icardin pas gati dhjetë vitesh lidhje dhe dy vajzave së bashku, Francesca dhe Isabella.

“Wanda thotë se u nda nga Icardi për rritje personale, e kuptoi se nuk ndihet më mirë me të”, – ka shpjeguar në Twitter gazetari De Brito, ndër të tjera drejtues i programit televiziv “Los Angeles de la Mañana”.


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

VIDEO/ Kameruni shokon Brazilin dhe duke marrë tre pikët e para në Botëror

Kameruni ka arritur të mposhtë Brazilin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, por kjo nuk i mjaftoi për të...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Lajme të tjera

Web TV