test

U tha se është shtatzënë për herë të parë, reagon Tea Trifoni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni papritur ditën e sotme u kthye në qendrën e mediave rozë. Ishte IconStyle e cila bëri me dije se Tea është në pritje të ëmbël.

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe Tea Trifoni ka reaguar mbi këto lajmë, duke “shuar” dhe këto thashetheme.

Përmes një video në “Instagram”, ajo është shprehur e buzëqeshur dhe duke folur me ironi së bashku me motrën e saj.

Tea: Po i falënderoj për urimet.

Motra: Po dalë me dalë ku do venë, duro, duro deri në darkë.

Tea: Po se kishin gjetur dhe babain më duket.

E motra: Po le ta gjejnë moj, fiks fare se mos bëhet ndonjë mpleksje”, shprehet në fund e motra duke buzëqeshur të dyja.

Të fundit

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të...

Media gjermane “BILD”: Zbuloni gjithçka rreth kulturës së vendit mesdhetar, Shqipërisë

Thesare historike, peizazhe idilike, vende fetare: Shqipëria ka gjithçka për të ofruar, shkruan Emily Pradel në një artikull të botuar në të përditshmen gjermane...

Vera e nxehtë dhe temperatura të larta, sa herë në ditë duhet të bëjmë dush

Temperaturat e nxehta janë të mundimshme. Njeriu djersin dhe lodhet më shumë gjatë verës si pasojë e këtyre temperaturave. Dushi tingëllon idea më e mirë...

Do të jetë pjesë e një edicioni të ri? Ja çfarë zbulon Egla Ceno

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top...

Poeti Agim Doçi pëson hemoragji cerebraleWe

Kompozitori dhe tekstshkruesi, Agim Doci ka pësuar hemorragji cerebrale, ku për pasojë është shtruar në Shërbimin Neurovaskular. Doçi u referua në QSUT nga Spitali Bashkiak...

Lajme të tjera

Web TV