Videoja virale/ Ishte duke raportuar, elefanti ‘ngacmon’ gazetarin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Videoja e një gazetari që teksa po raportonte ngacmohej nga një foshnje elefant është bërë virale në rrjetet sociale.

Gazetari i KBC, Alvin Patterson Kaunda, ishte duke raportuar nga “Sheldrick Wildlife Trust”, një qendër jofitimprurëse rehabilitimi e kafshëve të egra për elefantët dhe rinocerontët në Nairobi, kur u ndërpre nga një elefant.

Në fillim gazetari mundi të mbante profesionalizmin dhe të vijonte raportimin edhe pse elefanti po i vinte rrotull, deri në momentin që filloi t’i prekte hundën.

Pasi elefanti femër 4-vjeçar, i preku hundën, gazetari shpërtheu në të qeshura dhe iu desh të ndalonte raportin.

Të fundit

Krisja Meta-Kryemadhi/ Minxhozi ‘thumbon’ çiftin: Pas rënies së votave iu duhej një alibi

Analisti Skënder Minxhozi thotë se krisja Ilir-Metas Kryemadhi ka ardhur pasi partia e tyre ka pasur rënie të votave...

Euro nuk do kthehet më në shifrat e viteve të kaluara

Bizneset eksportuese nuk po ngrenë kokë. Shifrat e fundit të INSTAT, tregojnë se vetëm në muajin mars bizneset vendase kanë shitur mbi 87.4 milionë...

Me karrocë dhe plagë në kokë, Dea Mishel publikon videon pas operacionit

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, megjithatë ajo nuk dha...

“Beleri një copë kukull, di vetëm 100 fjalë”/Shpërthen Ngjela: Një injorant pa shkollë…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në një emision televiziv, foli në lidhje me situatën e Fredi Belerit me Greqinë, pasi u shpall kandidat zyrtar...

10 seriale në Netflix, që ia vlen t’i shohësh

Këto ditët me shi sikur na i prishën planet, ndaj ruaje këtë listën me 10 tituj serialesh që mund t’i shohësh në ditët në...

Lajme të tjera

Web TV