test

E rëndë në Gramsh/ Mjeku dhunohet barbarisht nga grabitësit në banesën e tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në Gramsh, ku një mjeka është masakruar me mjete të forta.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 të së enjtes në banesën e mjekut të familjes, Vladimir Shuli. Persona të paidentifikuar janë futur në banesën e tij ku e kane dhunuar barbarisht dhe goditur me mjete te forta ku si pasoje e goditjeve ka marre dëmtime të shumta ne nofull, kokë dhe trup.

59-vjecari është gjetur ne gjendje kome nga te afërmit brenda banesës dhe është dërguar menjëherë drejt spitalit te Traumës ne Tirane. Aktualisht mjeku ndodhet ne gjendje kome dhe po lufton me jetën. Shuli ushtronte profesionin si mjek familjeje prej vitesh ne qendrën shëndetësore ne lagjen “Sporti”. Deri tani nga ana e policise nuk ka të ndaluar apo të shoqëruar për ngjarjen e rende.

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV