Liverpool i pafuqishëm përballë furisë Los Blancos, madrilenët triumfojnë në Bernabeu

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reali i Madridit nuk i jep shpresë Liverpoolit për një përmbysje të madhe në “Bernabeu”, në ndeshjen e kthimit të fazës së 1/8-ave të Champions League.

“Los Blancos” jo vetëm që nuk pësuan gol, por shënuan në minutën e 79-të me Karim Benzemanë, që e çoi rezultatin e përgjithshëm në shifrat 6-2.

Një sfidë pa histori, edhe pse skuadra e Jurgen Kloppit e nisi me vrull takimin, por pa mundur të tundë rrjetën e portës së Courtois.

Të fundit

Flet babai i Naim Murselit: Po ta dija unë, sot djali im nuk do të ishte gjallë

Babai i Naim Mureselit ka dhënë një intervistë ku ka folur për Liridona Ademajn, e vrarë para pak ditësh...

“Jam zyrtarisht rezident amerikan”, ish-banori i ‘BBV’ braktis përgjithmonë Shqipërinë

Ardit Çuni ka qenë një personazh shumë i përfolur përgjatë dy viteve të fundit si shkak i pjesëmarrjes së tij në “Big Brother VIP...

Ja çfarë i ndodh trupit nëse vishni rroba të reja që nuk i keni larë më parë

Blerjet janë gjithmonë emocionuese! Një veshje e rastit që thjesht ju tërheq nga vitrina e butikut, një fustan i blerë enkas për një dasmë...

Dy tërmete të forta godasin Turqinë, frikë dhe panik te qytetarët

Tërmeti me magnitudë 5.1 ballë është regjistruar në Turqi. Gjithashtu është shënuar edhe pasgoditje, që arrin në 4.5 ballë, brenda 3 minutave. Sizmologët në Turqi...

Shpërthen në flakë apartamenti në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë, zbardhen detajet e para

Një apartament në një pallat në zonën e Xhamllikut në Tiranë raportohet të jetë përfshirë nga flakët mbrëmjen e së hënës. Forcat zjarrfikëse dhe policia...

Lajme të tjera

Web TV