VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe imazhi kryesor i Opozitës në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Mbrëmjen e sotme, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka mbërritur dhe një ‘surprizë’. Bëhet fjalë për flamurin me logon e koalicionit që nënshkruar mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Flamuri me mbishkrimin “Bashkë fitojmë” ka rënë në pishinën e BBV dhe ka nxitur reagimet e banorëve. Në sfondin e videos së publikuar, dëgjohet Kejsi Medini ajo që kërkon Luizin.

O Luiz, çfarë është kjo?”- thotë ajo.

Më pas, të tjerët kërkojnë që vajzat të futen brenda, pasi këtë edicion, mesazhet e sjella nga jashtë përmes droneve, kanë qenë të ndaluara.

Të fundit

Gazetarja plas ‘bombën’: Ja çfarë do të bëjë prokuroria për çështjen e Tahirit

Burime të sigurta të gazetares Anila Hoxha deklaruan se pavarësisht se prokurori i çështjes ka aprovuar lirimin e Saimir...

Tkurret popullsia e Shqipërisë, 32 mijë banorë më pak gjatë vitit të kaluar

Edhe gjatë vitit 2022, popullsia e Shqipërisë vijoi tendencën rënëse. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT, më 1 janar 2023 në vendin tonë u...

Puthi Georgia Melonin/ Basha “xhelozon” Ramën: Sillet si yjet e Hollywood-it

Veprimi i kryeministrit Edi Rama një ditë më parë në Molavi, ku i dha një përaqfim të zjarrtë kryeminsitries së Italisë Georgia Meloni, është...

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Mbrëmjen e sotme është arrestuar Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro. Rama ka reaguar menjëherë për arrestimin e zyrtares. “Një Sekretare e...

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

Sekretarja e Përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro është arrestuar këtë të premte. Arrestimi është kryer me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK) dhe...

Lajme të tjera

Web TV