test

Për të e la Kristin? Keisi e pranon: Kam qenë e dashuruar me Lorencin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ndër sekretet që duhet të gjenin banorët ishte për dikë që kishte shkruar se ishte dashuruar me një nga banorët e Big Brother.

Teksa fliste me Lorencin, në prani të Nitës dhe Fotinisë, Keisi tha se ishte zhgënjyer që nuk ia kanë gjetur sekretin.

Pjesë nga biseda:

Keisi: Më zhgënjyet që nuk e gjetët sekretin tim

Lorenci: Kush është sekreti jot? Ke dash me vra veten kur u ndamë bashkë?

Keisi: Kam qenë e dashuruar

Lorenci: Me dikë në Big Brother?

Keisi: Po, por nuk tregoj më shumë

Lorenci: Me kë? Me Kristin?

Keisi: Jo, e kam përballë!

Pas këtij momenti Lorenci i dha një përqafim Keisit.

Të fundit

Media italiane ‘SiViaggia’: Udhëtim në kryeqytetin modern shqiptar, Tiranë

Udhëtim në kryeqytetin shqiptar. Zbuloni se cilët janë muajt më të mirë për të vizituar Tiranën dhe për të...

Shanset 50-50 për Itali-Shqipëri, modeli statistikor i parashikon 58%-42%

Nga Eduard Zaloshnja Nga një model simulacionesh statistikore që kam ndërtuar qysh në dhjetor për “Panorama Sport” (dhe që e kam përditësuar deri ditët e...

Dorëheqja e Ceno Klosit/ Elidjana Çela drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve përkohësisht

Elidjana Çelaj është emëruar përkohësisht drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve, pas lirimit nga detyra të ish-drejtorit të përgjithshëm Ceno Klosi. Në urdhrin e Ministrit të...

Grafite në muret e ambasadave hungareze e sllovake, mesazhe nga gjenocidi në Srebrenicë

Grafite me numrin 8.372 - që është numri zyrtar i viktimave të gjenocidit në Srebrenicë më 1995 - u vendosën  dje (14 qershor) në...

Sheshi ‘Skënderbej’ i zënë për Evropianin/ Ja ku do falen nesër besimtarët myslimanë

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka njoftuar besimtarët myslimanë se falja e Kurban Bajramit do të jetë në datën 16 qershor, ditën e diele, në...

Lajme të tjera

Web TV