Manchester United përballet me Aston Villan në “Old Trafford”, formacionet zyrtare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Manchester United pret Aston Villan në kuadër të javës së 34-të të Ligës Premier.

Djajtë e Kuq janë në vendin e katërt me 60 pikë dhe duan ta mbajnë këtë pozicion që siguron një vend për Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër të besuarit e Unai Emery kanë 54 pikë dhe janë në luftë për një vend në garat evropiane.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea; Malacia, Lindelöf, Shaw, Dalot; Casemiro, Eriksen, Bruno Fernandes; Sabitzer, Rashford, Sancho.

Aston Villa: Martínez; Young, Konsa, Mings, Alex Moreno; Dendoncker, Douglas Luiz, McGinn, Buendía, Ramsey; Watkins.

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV