Pas Luizit, edhe Olta Gixhari ‘zhgënjen’ Foltoren, mbështet publikisht Veliajn

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas Luizit, edhe Olta Gixhari e cila u bë e famshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP, ka dalë hapur në mbështetje të Erion Veliajt. Përmes një videomesazhi, Olta Gixhari deklaron se më 14 maj do të votojë për kryebashkiakun Veliaj.

Pak vite më parë Olta shprehte publikisht simpatinë për Berishën. Por tashmë, edhe Olta sikurse shumë artistë dhe personazhe të njohur të jetës publike janë zhgënjyer nga Foltorja, duke shprehur në këto zgjedhje mbështetje të plotë për kryebashkiakun Veliaj.

Ndërkohë, Veliaj ka falenderuar Olta Gixharin dhe e siguron se Tirana do të ecë vetëm përpara.

“Tirana siç është, jo siç ishte! Faleminderit Olta Gixhari për përgjigjet e drejta! Tirana do ecë #VetëmPërpara”, thekson Veliaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

 

Të fundit

A mund të rritet mëlçia në nyjet limfatike? Sfida e re e një startup-i

Përdorimi i nyjeve limfatike të pacientëve të gjallë si bioreaktorë të vegjël, pra mjedise në të cilat rriten sa...

Skandal në ‘Për’puthen’/ Buçi-Erikës: Për kokë të çunave po të them, o vari*****

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision. Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me...

Irani gati të sulmojë Izraelin, tension i lartë në Lindjen e Mesme

Një goditje nga Irani ndaj Izraelit është një kërcënim “real dhe i besueshëm”. Deklarata vjen nga Shtëpia e Bardhë teksa frika për një sulm të afërt...

Lufta në Ukrainë/ 399 zona banimi pa energji elektrike pas sulmeve ruse

Në Ukrainë, 399 zona banimi mbetën pa energji elektrike pas sulmveve më të fundit ruse. Kjo u njoftua nga kompania shtetërore Ukrenergo, duke shpjeguar...

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar…”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Koreografi Ilir Shaqiri ishte i ftuar sot në “Cherry on Top” me Bora Zemanin, pas një shkëputje të shkurtër nga ekrani. Mes të tjerash, Ilir...

Lajme të tjera

Web TV