test

Euro dhe paundi në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 7 qershor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 7 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 99.6 lekë dhe shitet me 101 lekë.

Euro blihet me 106.6 lekë dhe shitet 107.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 123.3 lekë dhe shitet me 125 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.3 lekë, ndërsa në shitje me 110.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74 lekë dhe në shitje me 75.8 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Të fundit

Takimi i parë i eurodeputetëve në Greqi, pjesë edhe Fredi Beleri, zbardhen detajet

Në takimin e parë të eurodeputetëve të partisë së Mitsotakis, ka marrë pjesë nëpërmjet nëpermjet nje video-konference dhe kryebashkiaku...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes një postimi në...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Subvencionet në bujqësi, 18 mijë aplikime fituese deri tani

Në Skemën Kombëtare të Mbështetjes në Bujqësi 2024, rreth 18 mijë aplikime janë shpallur fituese pas përfundimit të fazës së parë, ndërsa procesi vijon...

Lajme të tjera

Web TV