test

Pulisic zbarkon në Milano: “Jam shumë i lumtur që jam këtu, mezi pres të nis nga puna”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Christian Pulisic është gati të fillojë aventurën e tij të re me fanellën e Milanit.

Sulmuesi amerikan mbërriti në Itali mëngjesin e kësaj të mërkure dhe u ul në Malpensa në orën 9:25.

Faqja zyrtare e Milanit në Instagram ka publikuar një video me fjalët e para të folura nga Pulisic menjëherë pas uljes: “Përshëndetje tifozë të Milanit, unë jam Christian Pulisic. Sapo kam zbritur në Milano dhe jam shumë i lumtur që jam këtu. Mezi pres të nis nga puna.”

Të fundit

Cana komenton yjet e Kombëtares pas përfundimit në Euro2024: Do kemi nevojë për të gjithë

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, ka bërë një analizë të lojës së kuqezinjve, aventura e të cilëve përfundoi në Euro2024. Në...

Letra e Ajnshtajnit për krijimin e bombës atomike do të dalë në ankand

Një letër nga Albert Einstein, në të cilën inkurajohej SHBA-ja të zhvillonte bombat e para bërthamore në botë, do të dalë në ankand. Drejtuar...

Të huajt blejnë prona në Shqipëri/ Ekspertet: Të interesuar polakët dhe çekët

Nga 1 mijë e 200 apartamente që janë shitur në Lezhë në më pak se 1 vit e gjysmë, afro 400 janë blerë nga...

Si ta mbrojmë shtëpinë edhe kur jemi me pushime?

Vera është periudha e udhëtimeve dhe pushimeve. Shumë prej nesh zgjedhin që këto pushime ti kalojnë në det apo në mal, ndërsa nuk mungojnë as...

Ditë të nxehta/ Ja ku rekomandohet të mbahen barnat mjekësore

Stina e nxehtë e verës bashkë me shkëlqimin e mrekullueshëm të diellit mund të shkaktojë edhe probleme dhe dilema. Rritja e temperaturave veç djersitjes...

Lajme të tjera

Web TV