Këto 10 detaje në veshjet tuaja do t’ju bëjnë gjithmonë të dukeni të pasura (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ekspertët e modës e quajnë “quiet luxury” (luksi i qetë) ose “old money” (drejtuar njerëzve që posedojnë pasuri të trashëguar) dhe disa veshje specifike janë fiks çfarë ju duhen për ta arritur këtë “look”.

Sigurisht, synimi për shumë prej jush mund të jetë të bëni para dhe jo “të dukeni sikur keni”, por dhe kjo e fundit nuk ju sjell ndonjë të keqe. Veçanërisht kur s’keni pse të shpenzoni domosdoshmërisht shumë për t’u dukur ~të shtrenjtë~.

Ja 10 copëza që duhet t’i keni të gjitha në garderobën tuaj për këtë periudhë:

Fustane me thurje
Këmisha të bardha
Çantë supi lëkure e zezë
Xhaketë
Një orë
Loafers/ Këpucë të sheshta
Palltot të lehta “camel”
Bizhuteri “gold”
Sandale të thjeshta dhe minimaliste

( S.M )

Të fundit

Elgit Doda lancon këngën e re por ka një paralajmërim për fansat e tij

Këngëtari i mirënjohur Elgit Doda ka lancuar projektin e tij më të ri muzikor pak momente më herët i...

Arrestohet punonjësi i Policisë në Himarë, akuzohet për katër vepra penale

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Vlorë-Gjirokastër), në bashkëpunim me DVP Vlorë kanë ndaluar punonjësin e policisë të Komisariatit Himarë F.XH., i dyshuar për kryerjen...

Miley Cyrus: Nuk shoqërohem me të famshëm

Miley Cyrus ka folur për personat në rrethin e saj, ndërsa është shprehur se nuk përfshin personazhe të tjerë të famshëm. Duke folur në “My...

Lehtësohen procedurat e lejeve për objektet bujqësore e të banimit në fshat

Janë publikuar në fletoren zyrtare ndryshimet e vendimit të Këshillit të Ministrave 283/2015, të cilat lidhen drejtpërdrejt me rregullat dhe procedurat e lejeve të...

Konkurrenca mbyll hetimin për tregun e shërbimit taksi në aeroportin e Rinasit

Autoriteti i Konkurrencës (AK) ka mbyllur procedurën e hetimit të thelluar ndaj ndërmarrjes Tirana International Airport dhe Auto Holiday Albania në tregun e shërbimit...

Lajme të tjera

Web TV