Ylli Limani paralajmëron bashkëpunimin e ri me artistë ndërkombëtarë, ja cilët janë ato

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari kosovar, Ylli Limani, nuk di të ndalet. Edhe pas një sezoni plot me koncerte dhe projekte të reja, ai ka paralajmëruar ndjekësit se kësaj rradhe do shfaqet ndryshe.

Edhe pse është duke shijuar pushimet, ai ka postuar një pjesë nga bashkëpunimi më i ri i tij me artistët ndërkombëtarë, Sidarta dhe Ramoon.

Ylli ka zbuluar gjithashtu se kënga do të publikohet në tetor dhe do të titullohet “Spiti”./   S.M

Të fundit

Lufta në Gaza ka mprehur pakënaqësitë popullore egjiptiane

Shikimi i këtij gjenocidi të shpalosur në pragun e tyre ka nxitur shumë egjiptianë në veprim, nga bojkotimi i...

Zbulohen planet për të paraqitur mishin si ‘ushqim të qëndrueshëm’ në Cop28

Dokumentet tregojnë se industria synon të shkojë "me forcë të plotë" duke argumentuar se mishi është i dobishëm për mjedisin në samitin e klimës Nga...

Prishtina tronditet sërish nga një tjetër krim! Dhëndri vret vjehrrin (EMRAT)

Prishtina është tronditur nga një tjetër krim i rëndë mbrëmë. Pas vrasjes së një vajze të re, e cila u gjet në një makinë,...

Ju duhet një prift, jo një federatë

Nga Skënder Minxhozi Duke mbajtur me zor zyrat e tyre, edhe pasi kanë humbur për më shumë se një dekadë, krerët e mëdhenj dhe të...

Ceremonitë/ Dita e çlirimit, politika ende e “pushtuar” nga datat

Në varrezat e Dëshmorëve në Tiranë janë mbajtur dje disa ceremoni për 79-vjetorin e çlirimit të vendit. Krerët e shtetit, Begaj, Nikolla e Rama,...

Lajme të tjera

Web TV